Vyhľadávanie zájazdu

Zanzibar - poznávanie afrického rajaTermíny a ceny

Zanzibar - poznávanie afrického raja

Úvod - 8 - dňový letecký zájazd.

Perex - Na úžasnom ostrove Zanzibar vás čaká legendárne mesto Stone Town a stovky jeho príbehov znejúcich v rytme Freddie Mercuryho, putovanie rušnými ulicami, objavovanie prírodného parku Jozani, plantáže ovocia a korenín, svahilský obed, ale aj tyrkysový oceán a osviežujúce drinky v plážovom rezorte.

Ubytovanie - 4* hotel.

Stravovanie - All inclusive

Doprava - Letecká.

1. deň - Odlet z Bratislavy na čarovný Zanzibar.

3. deň - Dnes sa presunieme do Kamenného mesta (UNESCO). Na mieste, kde sa mimochodom 5. septembra 1946 narodil svetoznámy Freddie Mercury, určite navštívime aj krásnu katedrálu Sv. Jozefa, ktorú postavili francúzski misionári a miestni stavitelia v románskom slohu. Nevynecháme ani starú pevnosť na pobreží, ktorá tu stojí už viac než 300 rokov. Neskôr sa preplavíme na Prison Island. Pochmúrna história ostrova, ktorý bol najprv domovom pre otrokov a neskôr pre chorých obyvateľov je už dávno preč a teraz predstavuje domov pre nádherné veľké korytnačky. Návrat do rezortu.

4. deň - Dnešný deň nás čaká opäť skvelý celodenný poznávací program. Vydáme sa preskúmať nádhernú prírodnú rezerváciu Jozani. Hneď pri vstupe nás očarí krásny mahagónový les. Počas prehliadky budeme môcť pozorovať rôzne druhy vtáctva, ale hlavne vzácny endemit, Guerézu červenú zanzibarskú. Čaká nás tradičný Svahilský obed a zastávka na koreninových a ovocných plantážach. Návrat do rezortu.

5. deň - 5. - 8. deň
V tieto dni si doprajeme jedinečný relax, prechádzky a oddych na krásnych piesočnatých plážach, vynikajúce jedlo, exotické ovocie, či osviežujúce miešané drinky v skvelom plážovom rezorte. Odlet do Bratislavy.

Poznámka - Zmena programu vyhradená.

Predpokladané hotely počas zájazdu (môžu sa meniť):
hotel VOI Kiwengwa

2. deň - Ubytovanie v plážovom rezorte. Čaká nás prvá prechádzka po nádhernej pláži, vynikajúce domáce jedlo, či skutočne dych berúci západ slnka.


Celková cena zahŕňa - Leteckú dopravu z Bratislavy s technickým medzipristátím vrátane letiskových a servisných poplatkov. 7x ubytovanie v 4* plážovom rezorte s all inclusive (len v hoteli, nie počas výletov). Obed počas celodenného výletu. Vstupy uvedené v programe. Celodenný výlet do rezervácie Jozani a na koreninové plantáže. Celodenný výlet do Stone Townu a na Prison Island. Všetky miestne transfery. Sprievodcu CK SATUR. Cestovné poistenie.

Celková cena nezahŕňa - Doplatok za jednolôžkovú izbu. Pobytovú taxu cca 1 USD/deň (platí sa v hoteli). Vstupné víza Zanzibar 50 USD (platí sa pri vstupe). Cestovné poistenie. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -