Vyhľadávanie zájazdu

Katya Hotel ***** Turecko AlanyaTermíny a ceny

Katya Hotel ***** Turecko Alanya

Základné informácie - Pre viac informácií: www.katyahotel.com

Popis - Vzdialenosť od letiska: 135 km Najbližšie mesto (km): Alanya (4 km) Typ pláže: piesočnato-kamienková Vzdialenosť od pláže: 30 m

Poloha - Jednoduchší udržiavaný hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, páry a rodiny s deťmi. Pred jeho areálom sa nachádza pekná piesočnato-kamienková pláž z ktorej je výhľad na hrad Alanye, od hotela je oddelená miestnou komunikáciou. Hotel poskytuje služby All Inclusivu a ubytovanie v účelne zariadených 275 izbách, v troch budovách. Pre najmenších hotel ponúka šmykľavky, ihrisko a mini klub so zábavnými aktivitami. Wifi je v lobby bez poplatku.

Pláž - Hotel sa nachádza 4 km od historického centra Alanye a medzinárodné letisko Antalya je vzdialené 135 km.

Vybavenie izieb - Štandardné izby sú vybavené balkónom, SAT-TV, centrálnou AC, telefónom, minibarom s vodou a Wifi bez poplatku, trezorom (za poplatok), kúpeľňou so sprchou/vaňou a fénom, setom na prípravu teplých nápojov. Hotel disponuje 3 izbami pre hendikepovaných klientov.

Strava - Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza pred areálom hotela, od hotela je oddelená miestnou komunikáciou. Ležadlá, slnečníky, osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Matrace na pláži sú za poplatok.

Šport a zábava - K dispozícii je hlavná reštaurácia, ktorá podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne; á la certe reštaurácia (mexická - nutná rezervácia, 1x za pobyt bez poplatku pri 7 prenocovaniach), 4 bary, vrátane baru na pláži a na diskotéke (za poplatok).

Wellness - Zdarma je možné využiť mini klub (4-12 rokov), detský bazén, animácie, ihrisko, šmykľavky. Opatrovateľka je na vyžiadanie za poplatok.

Pre deti - Bez poplatku sú k dispozícii denné a večerné animácie, vonkajší a vnútorný bazén, fitness centrum, aerobic, stolný tenis, šípky, boccia. Za poplatok sú vodné športy; biliard.

Web - Bez poplatku je turecký kúpeľ, sauna, parná miestnosť. Za poplatok sú služby La Serenite SPA: masáže, píling, kozmetické procedúry, kaderníctvo.


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -