Vyhľadávanie zájazdu

Titan Garden Hotel **** Turecko KonakliTermíny a ceny

Titan Garden Hotel **** Turecko Konakli

Popis - Vzdialenosť od letiska: 110 km Najbližšie mesto (km): Konakli (0,8km) Typ pláže: Piesočnato - kamienková Vzdialenosť od pláže: 250m

Základné informácie - Dobrý 4* hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie. Hotel pozostáva z hlavnej budovy, má 327 izieb,  výťahy, vstupnú halu s 24 hodinovou recepciou, 2 vonkajšie bazény, tobogány, 2 detské bazény, konferenčné miestnosti. K dispozícii je sauna, SPA centrum, salón krásy, kaderníctvo, zlatníctvo, fotograf, herňa, hammam, fitnes centrum, lekár, čistiareň, zmenáreň, obchod so suvenírmi, obchodné centrum, WiFi (za poplatok).

Poloha - Hotel je v centre Konakli, Alanya je 12 km, letisko je vo vzdialenosti 110 km.

Vybavenie izieb - Štandardné izby majú balkón, SAT-TV, telefón, trezor (za poplatok), klimatizáciu, minibar, kúpeľňu s vaňou/sprchou, WC a fénom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných hostí. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž - Piesočnato - kamienková pláž je vzdialená asi 250 m. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Matrace za poplatok.      

Strava - V hoteli sa nachádza hlavná reštaurácia,  Beach – Snack Bar, Pool Bar a A´la Carte reštaurácia.

Pre deti - Bez poplatku je mini klub (4-12 rokov), animácie, bazén, detská stolička v reštaurácii, detské ihrisko, detská postieľka.

Šport a zábava - K dispozícii sú denné a večerné animácie, aerobik, vodná gymnastika, boccia, šípky, stolný tenis, fitnes, plážový volejbal. Za poplatok sú vodné športy, herňa.

Wellness - K dispozícii  je turecký kúpeľ bez poplatku. Služby SPA centra, sauna, jacuzzi,  salón krásy a masáže sú spoplatnené.

Koncept - All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, snack počas dňa, nealkoholické nápoje, lokálne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Turecká káva, čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.  

Web - www.titanhotels.com


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -