Vyhľadávanie zájazdu

Počet termínov vyhovujúcich kritériám

Titan Garden Hotel **** Turecko KonakliTermíny a ceny

Titan Garden Hotel **** Turecko Konakli

Popis - Vzdialenosť od letiska: 110 km Najbližšie mesto (km): Konakli (0,8km) Typ pláže: Piesočnato - kamienková Vzdialenosť od pláže: 250m

Poloha - Dobrý 4* hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie. Hotel pozostáva z hlavnej budovy, má 327 izieb,  výťahy, vstupnú halu s 24 hodinovou recepciou, 2 vonkajšie bazény, tobogány, 2 detské bazény, konferenčné miestnosti. K dispozícii je sauna, SPA centrum, salón krásy, kaderníctvo, zlatníctvo, fotograf, herňa, hammam, fitnes centrum, lekár, čistiareň, zmenáreň, obchod so suvenírmi, obchodné centrum, WiFi (za poplatok).

Pláž - Hotel je v centre Konakli, Alanya je 12 km, letisko je vo vzdialenosti 110 km.

Vybavenie izieb - Izba má balkón, SAT-TV, telefón, trezor (za poplatok), klimatizáciu,minibar, kúpeľňu s vaňou/sprchou, WC a fénom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných hostí.

Strava - Piesočnato - kamienková pláž je vzdialená asi 250 m. Ležadlá a slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Uteráky a matrace za poplatok.

Šport a zábava - V hoteli sa nachádza hlavná reštaurácia,  Beach – Snack Bar, Pool Bar a A´la Carte reštaurácia.

Wellness - Bez poplatku je mini klub (4-12 rokov), animácie, bazén, detská stolička v reštaurácii, detské ihrisko, detská postieľka.

Pre deti - K dispozícii sú denné a večerné animácie, aerobik, vodná gymnastika, boccia, šípky, stolný tenis, fitnes, plážový volejbal. Za poplatok  sú  vodné športy, herňa.

Web - K dispozícii  je turecký kúpeľ bez poplatku. Služby SPA centra, sauna, jacuzzi,  salón krásy a masáže sú spoplatnené.


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.Page created in 0.192147 seconds.