Vyhľadávanie zájazdu

Albatros Aqua Park Hurghada Hotel **** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Albatros Aqua Park Hurghada Hotel **** Egypt Hurghada

ÚVOD:
Hotel sa nachádza 5 minút chôdze od pláže. Ponúka veľký bazén so šmýkačkami, vyhrievaný bazén a vírivku. Počas pobytu môžete zadarmo navštevovať aquapark i detský aquapark v rezorte Sea World.

Izby v hoteli Albatros Aqua Park Resort sú priestranné a moderne zariadené. K vybaveniu každej z nich patrí TV a minibar. Niektoré izby majú balkón s výhľadom do záhrady alebo na hotelové bazény.

Albatros Aqua Park Resort má elegantnú reštauráciu, ktorá podáva regionálnu a medzinárodnú kuchyňu. V bare si vyberiete z ponuky kokteilov a osviežujúcich nápojov.

Na pláži neďalekého rezortu Albatros Aqua Park si môžete zahrať volejbal alebo navštíviť miestnosť s hrami, kde je k dispozícii biliard. Albatros Aqua Park Resort leží 15 km od centra mesta.LOKALIZÁCIA:

Pre zobrazenie lokality kliknite TU

letisko HRG - cca 7 km

centrum HRG - cca 15 kmPLÁŽ:

700 m od hotela

piesočnatá s koralovým podložímUBYTOVANIE:

max. obsadenosť: 2 LI + 2 prístelky

moderne zariadené priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, satelitným TV, minibarom a balkónom alebo terasou s výhľadom na more, bazén alebo do okolia. Detská postieľka je k dispozícii na vyžiadanie (zdarma). Hotel má k dispozícii tiež priestrannejšie rodinné izby s oddelenou spálňou alebo dvomi prepojenými izbami (na vyžiadanie, za poplatok).STRAVOVANIE:
all inclusive

MOŽNOSTI VYŽITIA:

pravidelné bohaté animačné programy pre deti (súťaže, kreatívne dielne, mini klub, ihrisko, detský bazén so šmýkačkami) a dospelých a zábavné večerné show. Umožňuje športové aktivity ako napr. cvičenie vo fitness, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, stolný tenis, tenis, minigolf, biliard a motorizované i nemotorizované vodné športy na pláži (napr. loďky, šliapadlá, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, šnorchlovanie)

vírivka, masážny salón s pestrou ponukou masáží a dobre vybavené fitness. Veľmi obľúbený je tiež vodný park (9 bazénov, 2 vyhrievané, divoká rieka, bazén s morskými vlnami, štyri tobogány, detský bazén so šmýkačkami, slnečná terasa). Ďalšie možnosti relaxácie, zábavy a športu majú hostia v neďalekom letovisku Hurghada, kam ich zavezie hotelový minibus (bary, reštaurácie, diskotéky, obchody, kaviarne, trh)ODPORÚČAME:
rodinám s deťmi, milovníkom vodných radovánok


 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -