Vyhľadávanie zájazdu

Albatros White Beach ***** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Albatros White Beach ***** Egypt Hurghada

Popis hotela -

Poloha:Nový hotel Pickalbatros Hotel Group v Hurghade sa nachádza na súkromnej mierne sa zvažujúcej pláži. V blízkosti nájdete rôzne nákupné možnosti a zábavné podniky. Hurghada letisko je asi 10 min. od hotela. Vybavenie:Komplex sa skladá z 473 izieb rozmiestnených v hlavnej budove 1. a 2. krídla. K dispozícii je tiež vstupná hala s recepciou, WiFi v celom objekte vrátane, 3 bufetových reštaurácií (talianska, čínska a orientálna), à la carte reštaurácia, kaviareň a 9 rôznych barov a obchodov. V areáli je tiež kaderníctvo a kozmetický salón. Vonku veľký bazén (jeden z bazénov v zime vyhrievaný) a 4 detské bazény (všetky vyhrievané). Lehátka, slnečníky a plážové uteráky sú zdarma pri bazéne a na pláži. 

 Ubytovanie:Komfortné dvojlôžkové izby v hlavnej budove sú vybavené sprchou, WC, sušičom vlasov, telefónom, klimatizáciou, satelitnou TV, trezor, Wi-Fi, minibarom a balkónom alebo terasou. K dispozícii sú jednolôžkové izby a izby pre jednu dospelú osobu a dieťa, ďalej rodinné izby a junior suity skladajúce sa z dvojlôžkovej postele a z rozkladacieho gauču/prísteľky. Izby majú terasu alebo balkón a nachádzajú sa na 1. poschodí, inak majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby. 

 Šport a zábava:Tenis, telocvičňa, stolný tenis, mini golf, šípky, viacúčelové športové ihrisko, plážový volejbal; Animačný program a večerná zábava, diskotéka. 

Za poplatok: masáže, sauna, whirlpool, parný kúpeľ, jacuzzi, nemecky hovoriaci pracovníci v škole potápania, aqua centrum, windsurfing, biliard. 

 Deti:Mini klub (4-12 rokov), detské ihrisko. 

 Stravovanie: All Inclusive Raňajky, obedy a večere formou bufetu, zmrzlina pre deti 10 hod - 22:00, celodenné občerstvenie v bare na pláži, popoludňajšia káva, čaj a zákusky, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10 hodín do 24 hodín.    Cena zahŕňa

Cena nezahŕňa

Víza

Letiskové poplatky


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -