Vyhľadávanie zájazdu

Amaryllis Beach Resort **** Barbados HastingsTermíny a ceny

Amaryllis Beach Resort **** Barbados Hastings

Amaryllis Beach Resort ****, Hastings - Popis: moderný hotel so 124 izbami sa nachádza na južnom pobreží ostrova v Hastingse.

- Vybavenie: niekoľko reštaurácií a barov, 2 bazény, detský bazén, tropická záhrada, fitness centrum, obchody se suvenírmi, kadernícky salón, detský klub, požičovňa áut.

- Pláž: piesočná pláž Palm Beach priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: plážový volejbal, stolný tenis, centrum vodných športov, večerné zábavné programy pre hotelových hostí, golf.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, sušič vlasov, TV, klimatizácia, telefón, trezor (za poplatok), chladnička, kávovar, balkón s výhľadom do záhrady či na more (za príplatok).

- Možnosť ubytovania 2 dospelých osôb na izbe (3 osoby za príplatok).

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Zraz na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet na Barbados na medzinárodné letisko Grantley Adams v južnej časti ostrova. Transfer do hotela podľa výberu, ubytovanie a nocľah.

deň 2 - POBYT NA BARBADOSE: Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Možnosť fakultatívnych výletov - odporúčame výlet okolo ostrova vrátane návštevy veľmi zaujímavého východného pobrežia, hlavného mesta Bridgetowne, zviezť sa na niektoré z výletných lodí, návštevu kriketového zápasu či využiť ponuku niektorého z golfových ihrísk. Taktiež odporúčame návštevu Mini Heritage Village - ukážky kultúrneho a historického dedičstva Barbadose či využiť nákupných možností v hlavnom meste ostrova v Bridgetowne. Pre odvážnejších možnosť požičania automobilu a poznávanie ostrova na vlastnú päsť.

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Voľno na kúpanie. Transfer na letisko a odlet späť do Viedne.


PRÍLET DO VIEDNE: CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú dopravu Viedeň - Barbados - Viedeň, 7x nocľah s raňajkami alebo All Inclusive vo vybranom hoteli, transfery letisko - hotel - letisko, asistenciu partnerskej CK,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy - viď cenník, turist. odlet. taxu (25, - BD, cca 20, - EUR), fakultatívne výlety, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR / os. / deň,

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -