Vyhľadávanie zájazdu

Aquamarine Hotel **** Bulharsko Slnečné pobrežieTermíny a ceny

Aquamarine Hotel **** Bulharsko Slnečné pobrežie

Popis - Vzdialenosť od letiska: Burgas 30 km Najbližšie mesto (km): Slnečné pobrežie 900 m Typ pláže: Piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 250 m

Základné informácie - Hotel Aquamarine má 5 poschodí a celkovo 105 izieb. Nachádza sa len 5 minút chôdze od piesočnatej pláže letoviska Slnečné pobrežie. Wi-Fi je možné využívať za poplatok.

Poloha - Hotel sa nachádza 30 km od medzinárodného letiska v Burgase. Centrum letoviska Slnečné pobrežie je vzdialené približne 900 m a navštíviť sa určite oplatí i historické mesto Nesebar, ktoré je súčasťou svetového kulturného dedičstva UNESCO a je vzdialené len 3 km od hotela.

Vybavenie izieb - Štandardná izba je vybavená klimatizáciou, balkónom, chladničkou, TV, telefónom, Wi-Fi (za poplatok), trezorom (za poplatok na recepcii), kúpeľňou/WC s fénom. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž - Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená len 250 m od hotela. Ležadlá a slnečníky sú na pláži za poplatok.

Strava - V hoteli je hosťom k dispozícii hlavná reštaurácia, bar pri bazéne a lobby bar.

Pre deti - Pre deti je určený vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, veselý animačný program, detské ihrisko, detská stolička v reštaurácii, a detská postieľka (na vyžiadanie za poplatok).

Šport a zábava - Pre hostí je k dispozícii  vonkajší  bazén, ležadlá a slnečníky sú pri bazéne bez poplatku. Za poplatok je biliard.

Wellness - Za poplatok je možné využiť vírivku, saunu a masáže.

Koncept - Hotel ponúka ubytovanie s All Inclusive formou otvoreného bufetu. Podrobný popis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

Web - www.aquamarine.bg


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -