Vyhľadávanie zájazdu

Bangkok - Phi Phi - Phuket (Thajsko) - Holiday Inn Resort, Phi Phi - Best Western Bangtao Beach ResoTermíny a ceny

Bangkok - Phi Phi - Phuket (Thajsko) - Holiday Inn Resort, Phi Phi - Best Western Bangtao Beach Reso

Best Western Bangtao Beach Resort & Spa ****, Phuket - Popis: luxusný hotel leží na pokojnej pláži Bang Tao v háji casuarín. Izby sú vkusne zariadené v miestnom prímorskom štýle. V základnej ponuke sú izby de luxe s čiastočným výhľadom na more. Na vyžiadanie a za príplatok sú možné rodinné izby, junior suity a bungalovy.

- Vybavenie: 2 reštaurácie, 2 bary, internet, obchodík, konferenčná miestnosť, čistiareň, izbový servis, baby sitting, zmenáreň, požičovňa áut a motoriek, transfer do letoviska Patong, Wi-Fi zdarma na recepcii.

- Pláž: piesočná, s veľmi pozvoľným vstupom do vody, priamo pred hotelom.

- Zábava a šport: 2 bazény, detský bazén, posilňovňa, herňa, bylinná sauna, thajská masáž a relaxačné kúpele. Na pláži je možnosť vodných športov.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, TV, minibar, varná kanvica, balkón či terasa, vo väčšine izieb dátová prípojka.

- Na izbe max. 2 osoby a 2 deti na dvoch prístelkách.

- https://www.bangtaobeach.com/en-gb

Holiday Inn Resort ****, Phi Phi - Popis: bungalovy luxusného a osvedčeného hotelového reťazca Holiday Inn sú rozosiate do bujnej tropickej záhrady, ktorá je lemovaná bielou piesočnou plážou a obmývaná krištáľovo priezračným morom. Prístup do hotela je iba loďou s výstupom na pláž, čo Vám zaručuje úplné súkromie a pokojnú dovolenku. Za nočným životom sa možno vydať hotelovou loďou za príplatok, ktorá Vás zavezie do zátoky Tonsay Bay. V základnej ponuke sú bungalovy v záhrade. Ubytovanie v bungalovoch priamo na pláži alebo nových priestrannejších bungalovoch Coral Studio je na vyžiadanie a za príplatok. Celkový počet bungalovov je 126. Transfer z Phuketu si môžete urýchliť transferom rýchloloďou, ktorej cenu Vám vyžiadame podľa počtu osôb.

- Vybavenie: 2 reštaurácie, 2 bary so servisom až k bazénu či na pláž, možnosť pikniku alebo súkromné večere v záhrade alebo na pláži, izbový servis, lekár na telefóne 24 hodín denne, obchod so suvenírmi, detský klub, babysitting, zmenáreň, internetový kútik, večerné predstavenia thajských tancov, možnosť exotickej svadby.

- Pláž: piesočná, priamo pred hotelom.

- Zábava a šport: 2 bazény, detský bazén, 2 vírivky, wellness centrum, potápačské centrum, vodné športy (šnorchlovanie, kajaky, windsurfing), ihrisko na plážový volejbal a futbal, bedminton, kurzy varenia thajskej kuchyne, kurzy koktailov, rybárčenie, malé fitness centrum, lodné výlety.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC a fénom, chladnička s minibarom, rýchlovarná kanvica, telefón, trezor, žehlička, žehliaca doska, plážové papuče, plážová taška, balkón alebo terasa.

- https://phiphiisland.holidayinnresorts.com/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet na Phuket s prestupom v Dohe.

deň 2 - PHUKET – PHI PHI: Prílet na Phuket. Transfer do prístavu a plavba na ostrov Phi Phi. Príchod do hotela, ubytovanie.

deň 3 - PHI PHI: Raňajky. Voľný program na ostrove Phi Phi. Fascinujúce lagúny s priezračne čistou vodou, pláže s jemným pieskom lemované palmovými hájmi, neuveriteľne farebný podmorský svet koralov vhodný pre šnorchlovanie.

deň 7 - PHI PHI - PHUKET: Raňajky. Plavba na ostrov Phuket. Transfer do hotela a ubytovanie.

deň 8 - PHUKET: Raňajky. Voľný program. Ostrov Phuket sa nachádza 700 km južne od Bangkoku. Je to najväčšie, zároveň však najdrahšie z thajských letovísk. Ostrov ponúka nepreberné množstvo aktivít od športového vyžitia na pláži až po zaujímavé výlety do blízkeho i vzdialenejšieho okolia. Večer sa ponúka návšteva centra nočného života na pláži Patong s mnohými barmi, krčmičkami a klubmi.

deň 12 - PHUKET - VIEDEŇ: Raňajky. Transfer na letisko a odlet s prestupom v Dohe. Večer prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -