Vyhľadávanie zájazdu

Be Live Experience Tropical **** Kuba VaraderoTermíny a ceny

Be Live Experience Tropical **** Kuba Varadero

Be Live Experience Tropical (ex. Labranda Varadero) ****, Varadero - Popis: obľúbený hotel sa nachádza v hotelovej zóne cca 10 km od centra Varadera a 35 km od letiska vo Varadere.

- Vybavenie: priestranný hotelový komplex so 443 izbami, recepciou, internetový kútik za poplatok, 5 reštaurácií (z toho 3 À la carte), 5 barov, detský klub (4-12 rokov), obchod so suvenírmi.

- Pláž: hotel leží priamo pri nádhernej piesočnej pláži s bielym pieskom. Ležadlá a slnečníky na pláži bez poplatku, k dispozícii sú plážové uteráky (platí sa len vratná záloha).

- Zábava a šport: 2 bazény. All Inclusive program zahŕňa: fitnescentrum, saunu, 8 tenisových kurtov, plážový volejbal, biliard, stolný tenis, centrum vodných športov: kajak, windsurfing, vodné pólo. Animačné programy - večerná show. Za poplatok: potápanie, masáže a kúpeľné terapie. Stravovanie: All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy aj večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, snacky a neobmedzenú konzumáciu nealkoholických a miestnych alkoholických 24 hodín. Možnosť využitia À la carte reštaurácii - nutná rezervácia vopred.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa, WC, fén, klimatizácia, SAT-TV, telefón, minibar (v cene len voda), trezor, žehlička a žehliaca doska, balkón alebo terasa. V základnej cene izba Standard.

- Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby + 2 deti.

- https://www.belivehotels.com/en/hotels-varadero/be-live-experience-tropical/

deň 1 - ODLET DO HAVANY: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Havany/Varadera. Uvítanie na letisku, transfer do hotela vo svetoznámom letovisku Varadero, ktoré je od Havany vzdialené 140 km. Ubytovanie, nocľah.

deň 2 - VARADERO: Pobyt v hoteli vo Varadere s raňajkami, polpenziou či s programom All Inclusive. Najväčšie turistické letovisko Kuby Varadero sa veľmi rýchlo rozvíja, prebieha tu výstavba veľmi kvalitných hotelov s kvalitnými službami. Pláž s jemným bielym pieskom a pozvoľným vstupom do vody sa ťahá v dĺžke viac ako 20 km a ponúka ideálne podmienky na kúpanie, opaľovanie a vodné športy. Obľúbený program All Inclusive zahŕňa raňajky, obed aj večeru formou švédskych stolov, občerstvenie počas dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby vrátane vynikajúcich miestnych kokteilov a širokou ponukou športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov. Počas dňa aj večer hotely usporadúvajú animačné programy pre hotelových hostí vrátane opatrovania detí.

deň 8 - VARADERO - VIEDEŇ: Raňajky, popoludní transfer na letisko v Havane/Varadere a odlet do Viedne.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -