Vyhľadávanie zájazdu

Beachcomber Trou Aux Biches ***** Maurícius Severozápadné pobrežieTermíny a ceny

Beachcomber Trou Aux Biches ***** Maurícius Severozápadné pobrežie

Beachcomber Trou Aux Biches *****, Mauritius, severozáp. pobrežie - Popis: zrekonštruovaný hotel na najkrajšej pláži ostrova, ponúka ubytovanie v 333 suitách a vilkách rozosiatych v bujnej tropickej záhrade na brehu kľudnej lagúny.

- Vybavenie: 6 reštaurácii, 2 bary, bazén, kúpeľné centrum, miniklub, centrum krásy, nákupná galéria, konferenčná miestnosť, tenisová akadémia, potápačské centrum.

- Pláž: dlhá piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: 6 tenisových kurtov, plážový volejbal, stolný tenis, požičovňa bicyklov, fitness centrum, kajak, šnorchlovanie, vodné lyže, plavba loďou s preskleným dnom, príležitostné večerné hudobné produkcie a tanečné vystúpenia.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu, možnosť stravovania À la carte v hotelových reštauráciach alebo polpenzia za príplatok.

- Vybavenie izieb: balkón alebo terasa s výhľadom do záhrady alebo na bazén, kúpeľňa s vaňou alebo so sprchou, WC, fén, nastaviteľná klimatizácia, stropný ventilátor, telefón, satelitná TV, prípojka k internetu, minibar, trezor, rýchlovarná kanvica.V základnej cene je kalkulovaná izba Junior Suite. Na vyžiadanie možno spracovať cenovú ponuku na ubytovanie vo vilách s vlastným bazénom.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne. Odbavenie 2 hodiny pred odletom.

deň 2 - PRÍLET NA MAURÍCIUS: Prílet na Maurícius. Transfer z letiska do hotela, ubytovanie, voľno. Pobyt s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive podľa zvoleného hotela.

deň 3 - POBYT NA MAURÍCIUSE: Maurícius ponúka ideálne podmienky na dovolenku pre rodiny s deťmi. Nachádzajú sa tu iba jemné piesočnaté pláže. Hotely ponúkajú väčšinu vodných športov zadarmo. Počas pobytu nezabudnite navštíviť hlavné mesto Port Louis, kde si prezriete miestne trhovisko, pevnosť Fort Adelaide, miestne divadlo či horu Singal Hill. Ďalej odporúčame navštíviť krokodílí park La Vanille, miestne akvárium, vtáčí park Casela alebo prírodný park Le Val. Všetky výlety sa dajú zakúpiť na hotelovej recepcii. Odporúčame však požičať si osobné auto, alebo džíp a spoznať vnútrozemie tohto nádherného ostrova (pozor - nezabudnite si medzinárodný vodičský preukaz).

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Voľno na kúpanie. Transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -