Vyhľadávanie zájazdu

Beachcomber Trou Aux Biches ***** Maurícius Severozápadné pobrežieTermíny a ceny

Beachcomber Trou Aux Biches ***** Maurícius Severozápadné pobrežie

Beachcomber Trou Aux Biches *****, Mauritius - severozápadné pobrežie - Popis: luxusný zrekonštruovaný hotel na najkrajšej pláži ostrova, ktorý sa rozprestiera na rozlohe až 35 hektárov je určený náročnej klientele túžiacej po romantie a súkromí. Prvý ekologický rezort na Mauríciu s 1.000 m² solárnych panelov, komopostovaním, zberom a čistením odpadových vôd ponúka ubytovanie v 333 suitách a vilkách rozosiatych v bujnej tropickej záhrade na brehu kľudnej lagúny.

- Vybavenie: 6 reštaurácii (thajská, talianská, indická, rybia, bufetová a Á la carte), 2 bary, hlavný bazén a šesť menších bazénov, SPA centrum, miniklub, klub pre teenagerov, centrum krásy, nákupná galéria, konferenčná miestnosť, tenisová akadémia, potápačské centrum.

- Pláž: dlhá piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a osušky zdarma v celom areáli.

- Zábava a šport: fitness centrum, SPA centrum (masáže, sauna, hammam, kaderníctvo, salón krásy, bazén), 6 tenisových kurtov, stolný tenis, plážový volejbal, vodný aerobik, boccia, za poplatok (požičovňa bicyklov, tenisové vybavenie, tenisové lekcie, golfové ihrisko v blízkosti, potápanie) centrum vodných športov - windsurfing, kajak, šnorchlovanie, vodné lyže, vodné bicykle, paddle board, plavba loďou s preskleným dnom, príležitostné večerné hudobné produkcie a tanečné vystúpenia.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu, možnosť stravovania À la carte v hotelových reštauráciach. Za príplatok polpenzia alebo Escape Package (neobmedzené množstvo alko a nealko miestnych nápojov, minibar s nealko a miestnym pivom, výber importovaných alko nápojov /pivo, rum, vodka, gin, whisky, brandy, kvalitné víno/, importované soft nápoje, čerstvé džúsy, milkshake, domáce ľadové čaje, čaj, výber káv a horúca čokoláda, obed v sesterských hoteloch Beachcomber Dinarobin a Paradis).

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s dvoma umývadlami a vaňou alebo sprchou, samostatné WC, fén, nastaviteľná klimatizácia, stropný ventilátor, telefón, SAT-TV, Wi-Fi, minibar, trezor, rýchlovarná kanvica, set na prípravu čaju/kávy, žehlička a žehliaca doska, balkón alebo terasa s výhľadom do záhrady alebo na bazén. V základnej cene je kalkulovaná izba Junior Suite. Na vyžiadanie možno spracovať cenovú ponuku na ubytovanie vo vilách s vlastným bazénom.

- https://www.beachcomber-hotels.com/en/hotel/trou-aux-biches-golf-resort-spa

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne. Odbavenie 2 hodiny pred odletom.

deň 2 - PRÍLET NA MAURÍCIUS: Prílet na Maurícius. Transfer z letiska do hotela, ubytovanie, voľno. Pobyt s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive podľa zvoleného hotela.

deň 3 - POBYT NA MAURÍCIUSE: Maurícius ponúka ideálne podmienky na dovolenku pre rodiny s deťmi. Nachádzajú sa tu iba jemné piesočnaté pláže. Hotely ponúkajú väčšinu vodných športov zadarmo. Počas pobytu nezabudnite navštíviť hlavné mesto Port Louis, kde si prezriete miestne trhovisko, pevnosť Fort Adelaide, miestne divadlo či horu Singal Hill. Ďalej odporúčame navštíviť krokodílí park La Vanille, miestne akvárium, vtáčí park Casela alebo prírodný park Le Val. Všetky výlety sa dajú zakúpiť na hotelovej recepcii. Odporúčame však požičať si osobné auto, alebo džíp a spoznať vnútrozemie tohto nádherného ostrova (pozor - nezabudnite si medzinárodný vodičský preukaz).

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Voľno na kúpanie. Transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -