Vyhľadávanie zájazdu

Bijou *** Bulharsko BurgasTermíny a ceny

Bijou *** Bulharsko Burgas

Popis - Vzdialenosť od letiska: Burgas medzinárodné letisko 26 km Najbližšie mesto (km): Ravda 100 m Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 10 m

Základné informácie - Bijou Hotel je príjemný rezort, ktorý ponúka kvalitné služby a servis. Elegantné, ale jednoduché ubytovanie osloví skôr nenáročných hostí. Výhodou tohto hotela poloha blízko pri pláži a zároveň centrum ravdy s mnohými obchodíkmi, reštauráciami a barmi. K vybaveniu hotela patrí 48 izieb na 5 podlažiach s výťahom. Recepcia, reštaurácia s vonkajšou časťou, lobby bar, bar pri bazéne, a bazén na terase, parkovisko, práčovňa, obchody, Wi-Fi vo verejných priestoroch hotela.

Poloha - Hotel Bijou leží priamo na pláži v dedine Ravda, ktorej centrum je vzdialené cca 100 m. Hotel ponúka výhľad na malebnú zátoku starého mesta Nessebar, zapísaného medzi pamiatkami UNESCO. Hotel je vzdialený od medzinárodného letiska v Burgase 26 km.

Vybavenie izieb - Štandardné izby majú balkón a sú vybavené klimatizáciou, Wi-Fi, telefónom, TV, chladničkou, kúpeľňou so sprchou, fénom a wc. Trezor je možné využiť za poplatok na recepcii.

Pláž - Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza 10 m od hotela. Ležadlá a slnečníky na pláži hotel neposkytuje.

Strava - V hoteli je hlavná reštaurácia s terasou ponukajúca jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne, lobby bar a bar pri bazéne.

Pre deti - Pre deti je určený vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, detská stolička v reštaurácii, detská postieľka na vyžiadanie za poplatok.

Šport a zábava - Pre hostí je k dispozícii  vonkajší  bazén, ktorý sa nachádza na streche hotela (ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma).

Wellness - Pre hosti je k dispozícii vírivka a masáže za poplatok.  

Koncept - Hotel ponúka ubytovanie s polpenziou (raňajky, večere) formou otvoreného bufetu alebo výberom z menu. Podrobný popis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

Web - Bližšie informácie na: www.bijouhotel.net    


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -