Vyhľadávanie zájazdu

Breezes Bahamas ***+ Bahamy NassauTermíny a ceny

Breezes Bahamas ***+ Bahamy Nassau

Breezes Bahamas ***+, Nassau - Popis: veľmi príjemný hotel nachádzajúci sa priamo na prekrásnej bielej pláži „Cable Beach“, vzdialenosť od hlavného mesta Nassau je 8 km.

- Vybavenie: 2 reštaurácie, pool-grill, 4 bary, 3 vonkajšie bazény, whirlpool, obchod so suvenírmi. Lehátka a osušky zdarma na pláži i pri bazéne.

- Pláž: jemný biely piesok priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: 3 tenisové kurty (zdarma kurzy tenisu – nutná rezervácia), aerobic, basketbal, stolný tenis, beach a pool voleybal, vodné lyže, 9 metrov vysoká lezecká stena, fitness centrum, kajak. Večerné zábavné programy, diskotéka, tanečné kurzy.

- Stravovanie: All inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu. Neobmedzená ponuka alkoholických, nealkoholických a miešaných nápojov.

- Vybavenie izieb: kúpelňa, WC, sušič vlasov, klimatizácia, satelitný TV, CD prehrávač, telefón, žehliaca doska, žehlička. Výhľad do záhrady, za príplatok na more.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne do Nassau. Privítanie na letisku. Ubytovanie.

deň 2 - POBYT NA BAHAMÁCH: Pobyt pri mori s možnosťou výletov a športového vyžitia. Bahamy sú známe ako raj potápačov. Večer je možné stráviť v niektorej z miestnych reštaurácii, kasíne alebo pri hotelovom bazéne pri pohári dobrého miestneho rumu. Na vyžiadanie spracujeme ponuku pobytu na niektorom z osamelých ostrovčekov ďaleko od civilizácie.

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Transfer na letisko a odlet do Viedne.


PRÍLET DO VIEDNE: CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú prepravu Viedeň - Nassau - Viedeň, 7x nocľah v hoteloch podľa výberu, strava podľa výberu, transfery letisko - hotel - letisko,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy (viď cenník), vstupné vízum na Bahamy 100,- EUR, autorizáciu ESTA do USA, fakultatívne výlety a služby, turistickú odletovú taxu v Nassau (cca 15,- USD), cestovné poistenie ECP 3,50 EUR /osoba/deň,

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -