Vyhľadávanie zájazdu

Centara Sea View **** Thajsko Khao LakTermíny a ceny

Centara Sea View **** Thajsko Khao Lak

Seaview Resort Khao Lak ****, Khao Lak - Popis: rezort sa nachádza len pár krokov od samotného centra letoviska Khao Lak a 1 hodinu jazdy od letiska Phuket. Jedná sa o veľmi obľúbenou časť Khao Laku s výborným kúpaním, rezort je vhodný aj pre rodiny s deťmi. V našej základnej ponuke ponúkame izby typu deluxe ocean wing, ktoré sú umiestnené v nízkopodlažné budove na brehu mora.

- Vybavenie: nepretržite otvorená recepcia, reštaurácia, bar pri bazéne, obchod so suvenírmi, relaxačné kúpele, business centrum, wifi zdarma v reštaurácii, práčovňa, možnosť zapožičania auta.

- Pláž: piesočná príamo pred hotelom.

- Šport a zábava: 2 bazény vrátane detskej šmykľavky, tenisové kurty, wellness centrum, fitness centrum.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii, v ktorej sú podávané jedlá medzinárodnej i miestnej kuchyne. Pre milovníkov kávy je k dispozícii kaviareň Zing so širokou ponukou kvalitných káv.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, minibar, telefón, kúpeľňa s WC, sušič vlasov, TV s plochou obrazovkou, terasa či balkón.

- https://www.seaviewresortkhaolak.com/

-

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

- https://www.bangkokpalace.com/

-

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE): Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - BANGKOK: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK – KHAO LAK: Raňajky, transfer na letisko v Bangkoku, 90-minútový let na ostrov Phuket a následný 60-minútový transfer do Vášho hotela v letovisku Khao Lak, ubytovanie.

deň 5 - KHAO LAK: Raňajky. Voľný program. Khao Lak leží v provincii Phang Nga na západnom pobreží Andamanského mora cca 100 km od hlavného mesta Phuketu. Sú tu nádherné dlhé piesočnaté pláže, ktoré lákajú k romantickým prechádzkam. Hlavným centrom mesta je Bang La On, kde je veľa reštaurácií, barov a obchodov. Z väčšiny hotelov je možné dochádzať do centra hotelovým minibusom, prípadne taxíkom. Khao Lak je letovisko vhodné pre pokojnú dovolenku.

deň 14 - KHAO LAK – BANGKOK – PRAHA (VIEDEŇ): Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Bangkoku. Prestup na medzinárodné letisko, odlet späť do Prahy/Viedne.

deň 15 - PRÍLET PRAHA (VIEDEŇ):Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -