Vyhľadávanie zájazdu

Club Kawama Hotel ***+ Kuba VaraderoTermíny a ceny

Club Kawama Hotel ***+ Kuba Varadero

Club Kawama Hotel ***, Varadero - Popis: jednoduchý turistický hotel s 336 izbami v rozľahlej záhrade sa nachádza v južnej časti Varadera. Má tradičnú haciendovú atmosféru, ale svojim klientom ponúka All-inclusive služby.

- Vybavenie: vstupná hala s recepciou, zmenáreň, bufetová reštaurácia, reštaurácie À la carte (nutná rezervácia), lobby bar, kaviareň, diskotéka, bar, plážový bar, kadernícky salón a konferenčná miestnosť, fitness centrum, bazény, detský bazén, miniklub (4-12 rokov), požičovňa mopedov a áut, obchod, sauna.

- Pláž: prekrásna pláž s jemným bielym pieskom pred hotelom. Ležadlá a slnečníky na pláži k dispozícii zdarma.

- Zábava a šport: denné animačné programy, bazény, games room, tenis, fitness centrum, ihrisko na plážový volejbal, diskotékua, centrum vodných športov - windsurfing, kajaky, katamarány, potreby na šnorchlovanie, večerný zábavný program, sauna, masáže (za poplatok). Animačné programy - show, kurz tanca salsa, kurz španielčiny. Za poplatok motorizované vodné športy na pláži.

- Stravovanie: All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy aj večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, snacky a neobmedzenú konzumáciu nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov počas dňa. V 2 reštauráciách večere À la carte. Alko a nelako nápoje 24 hodín.

- Vybavenie izieb: v základnej cene izba Standard. K dispozícii je kúpeľňa s WC, TV, klimatizácia, telefón, trezor, minichladnička. Za príplatok možné zabezpečiť izbu superior s minibarom, setom na prípravu kávy a čaju, balkónom a výhľadom do záhrady či s čiastočným výhľadom na more.

- Na izbe maximálne 2 dospelé osoby + 1 dieťa alebo 3 dospelé osoby.

- https://www.grancaribehotels.com/hotels-and-destinations/varadero-matanzas/hotel-kawama/information#let

deň 1 - ODLET DO HAVANY: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Havany/Varadera. Uvítanie na letisku, transfer do hotela vo svetoznámom letovisku Varadero, ktoré je od Havany vzdialené 140 km. Ubytovanie, nocľah.

deň 2 - VARADERO: Pobyt v hoteli vo Varadere s raňajkami, polpenziou či s programom All Inclusive. Najväčšie turistické letovisko Kuby Varadero sa veľmi rýchlo rozvíja, prebieha tu výstavba veľmi kvalitných hotelov s kvalitnými službami. Pláž s jemným bielym pieskom a pozvoľným vstupom do vody sa ťahá v dĺžke viac ako 20 km a ponúka ideálne podmienky na kúpanie, opaľovanie a vodné športy. Obľúbený program All Inclusive zahŕňa raňajky, obed aj večeru formou švédskych stolov, občerstvenie počas dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby vrátane vynikajúcich miestnych kokteilov a širokou ponukou športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov. Počas dňa aj večer hotely usporadúvajú animačné programy pre hotelových hostí vrátane opatrovania detí.

deň 8 - VARADERO - VIEDEŇ: Raňajky, popoludní transfer na letisko v Havane/Varadere a odlet do Viedne.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -