Vyhľadávanie zájazdu

Cocoon Maldives ***** Maldivy Lhaviyani AtollTermíny a ceny

Cocoon Maldives ***** Maldivy Lhaviyani Atoll

Cocoon Maldives ***** - Popis: hotel sa nachádza na malom ostrovčeku Ookolhufinolhu v oblasti Lhaviyani Atolu severne od hlavného mesta Malé. Celý ostrov je dlhý len 600 metrov a široký 100 metrov, je obklopený nádhernou plážou s bielym pieskom a poskytuje ubytovanie v dizajnových izbách. Transfer z letiska hydroplánom trvá len cca pol hodinu.

- Vybavenie: 150 viliek, bazén, 3 reštaurácie, 2 bary, animačný tím, detský klub, babysitting, ponuka exkurzií, potápačské centrum, SPA, profesionálny fotograf, butik, manikúra/pedikúra, Wi-Fi pripojenie zdarma, práčovňa, butler, zmenáreň.

- Pláž: okolo celého ostrova je pláž s bielym pieskom. K dispozícii je plážový servis, vodné športy aj bar na pláži.

- Zábava a šport: fitness centrum, aqua aerobik, joga, pilates, zumba, plážový volejbal, biliard, vodné lyže, fly board, stand up paddle board, motorizované vodné športy, potápačské centrum PADI, rybolov, SPA centrum, masáže, animačný tím „Cultural CLub“ s programom pre deti aj dospelých, živá hudba, disco, karaoke.

- Stravovanie: all inclusive. Reštaurácie a bary v rezorte: Octopus (hlavná reštaurácia s bufetovými stolmi servíruje raňajky, obedy a večere, medzinárodná kuchyňa), Manta Restaurant (reštaurácia nad morom, fine dinning), Kurum Bar (plážový bar, v blízkosti detského klubu, ponuka nápojov a snackov), Palm Square (reštaurácia na pláži v arabskom štýle, shisha), Loabi Loabi Bar (hlavný bar pri bazéne, večer party a vystúpenia DJov).

- Vybavenie izieb: klimatizácia, ventilátor, king-size posteľ, kúpeľňa so sprchou, WC, fén na vlasy, pohovka, minibar, kávovar, set na prípravu kávy a čaju, trezor, TV, terasa s posedením. Základným typom ubytaovania je Beach Villa, za príplatok možné ubytovanie v suitách a vilách.

- Poznámka: XXL All inclusive Package – prémiový program all inclusive za doplatok. Hostia majú výhody ako vstup do VIP Lounge pri prílete na Maledivy, prémiový obsah minibaru a vín, denné exkurzie, 20% zľava na SPA procedúry, romantická večera v Manta reštaurácii, BBQ večera na pláži.

- https://cocoonmaldives.com/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Male.

deň 2 - PRÍLET NA MALDIVY: Ranný prílet na Maldivy do hlavného mesta Male. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -