Vyhľadávanie zájazdu

Comfort Suites *** Bahamy Paradise IslandTermíny a ceny

Comfort Suites *** Bahamy Paradise Island

Comfort Suites ***, Paradise Island - Popis: hotel sa nachádza uprostred tropickej záhrady na ostrove Paradise Island, oproti hotelu Atlantis, cca 400 metrov od pláže.

- Vybavenie: reštaurácia, bar, bazén, terasa, Internet (WLAN).

- Pláž: pláž s jemným bielym pieskom cca 400 metrov od hotelu. Ležadlá a slnečníky pri bazéne bez poplatku.

- Zábava a šport: hosťom je zdarma k dispozícii vybavenie susedného hotela Atlantis – bazény, aquapark so šmýkačkami, ležadlá a slnečníky na pláži.

- Stravovanie: kontinentálne raňajky formou bufetu.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, klimatizácia, fén, LCD TV, rádio s budíkom, telefón, trezor (za poplatok), žehlička a žehliaca doska, varná konvica, chladnička.

- Na izbe je možné ubytovať max. 2 dospelé osoby + 2 deti alebo 3 dospelé osoby + 1 dieťa.

-

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne do Nassau. Privítanie na letisku. Ubytovanie.

deň 2 - POBYT NA BAHAMÁCH: Pobyt pri mori s možnosťou výletov a športového vyžitia. Bahamy sú známe ako raj potápačov. Večer je možné stráviť v niektorej z miestnych reštaurácii, kasíne alebo pri hotelovom bazéne pri pohári dobrého miestneho rumu. Na vyžiadanie spracujeme ponuku pobytu na niektorom z osamelých ostrovčekov ďaleko od civilizácie.

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Transfer na letisko a odlet do Viedne.


PRÍLET DO VIEDNE: CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú prepravu Viedeň - Nassau - Viedeň, 7x nocľah v hoteloch podľa výberu, strava podľa výberu, transfery letisko - hotel - letisko,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy (viď cenník), vstupné vízum na Bahamy 100,- EUR, autorizáciu ESTA do USA, fakultatívne výlety a služby, turistickú odletovú taxu v Nassau (cca 15,- USD), cestovné poistenie ECP 3,50 EUR /osoba/deň,

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -