Vyhľadávanie zájazdu

Compass Point Resort **** Bahamy NassauTermíny a ceny

Compass Point Resort **** Bahamy Nassau

Compass Point Resort **** , Nassau - Popis: menší, kľudný, elegantný hotel, ktorý sa nachádza na ostrove Nassau, priamo pri nádhernej piesočnatej pláži Love Beach, cca 10 km od letiska.

- Vybavenie: reštaurácia, bar, bazén, jacuzzi, butik.

- Pláž: hotel leží priamo pri nádhernej pláži Love Beach s bielym pieskom, cca 6 km od známej pláže Cable Beach.

- Zábava a šport: za poplatok: golf, rybárčenie, potápanie, masáže.

- Stravovanie: kontinentálne raňajky.

- Vybavenie izieb: štúdiá majú kúpeľňu, WC, sušič vlasov, klimatizáciu, TV, CD / DVD prehrávač, internetové pripojenie, kávovar, mikrovlnnú rúru, trezor, chladničku, žehličku a žehliacu dosku, balkón alebo terasa s postranným výhľadom na more. Za príplatok možnosť ubytovania v chatke s priamym výhľadom na more.

- Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby + 1 dieťa.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne do Nassau. Privítanie na letisku. Ubytovanie.

deň 2 - POBYT NA BAHAMÁCH: Pobyt pri mori s možnosťou výletov a športového vyžitia. Bahamy sú známe ako raj potápačov. Večer je možné stráviť v niektorej z miestnych reštaurácii, kasíne alebo pri hotelovom bazéne pri pohári dobrého miestneho rumu. Na vyžiadanie spracujeme ponuku pobytu na niektorom z osamelých ostrovčekov ďaleko od civilizácie.

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Transfer na letisko a odlet do Viedne.


PRÍLET DO VIEDNE: CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú prepravu Viedeň - Nassau - Viedeň, 7x nocľah v hoteloch podľa výberu, strava podľa výberu, transfery letisko - hotel - letisko,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy (viď cenník), vstupné vízum na Bahamy 100,- EUR, autorizáciu ESTA do USA, fakultatívne výlety a služby, turistickú odletovú taxu v Nassau (cca 15,- USD), cestovné poistenie ECP 3,50 EUR /osoba/deň,

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -