Vyhľadávanie zájazdu

Constance Belle Mare Plage Golf Resort ***** Mautirius Východné pobrežieTermíny a ceny

Constance Belle Mare Plage Golf Resort ***** Mautirius Východné pobrežie

Constance Belle Mare Plage *****, Maurícius-východné pobrežie - Popis: luxusný, zrekonštruovaný dvojposchodový rezort sa nachádza na východnom pobreží ostrova a je obklopený krásnou piesočnatou plážou, všadeprítomnou exotickou záhradou, ktorá zahŕňa aj vzácne druhy rastlín. Rozpretiera sa na rozlohe viac ako 15 hektárov a nájdete tu 104 izieb Prestige, 149 Junior Suite, 6 Deluxe Suite, 18 privátnych VIP víl s vlastným bazénom. .

- Vybavenie: vzdušný vstupný pavilón s lobby a recepciou, službou Concierge, salónikom so sprchou pre hostí so skorým príchodom alebo neskorým odchodom, barom a knižnicou. Hostia sa môžu tešiť na členitý hlavný bazén, tri postranné bazény, plavecký bazén, sedem reštaurácií (bufetová, ázijská, indická, talianská, kreolská...) a šesť barov (The Bar má na výber viac ako 200 rumov z celého sveta), kaviareň, rozmanitú záhradu, turistické centrum, obchodíky, detský klub, práčovňu, požičovňa bicyklov a áut, Wi-Fi zdarma v celom areáli.

- Pláž: 2 km dlhá prekrásna pláž Beauport s jemným bielym pieskom priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú k dispozícii zdarma.

- Zábava a šport: 4 tenisové kurty, stolný tenis, bowling, squash, mini golf, petanque, plážový volejbal, vodný aerobik, jóga, pilates, fitness centrun, SPA centrum (masáže, sauna, parná sauna, dve vírivky, studený bazén, kaderníctvo), požičovňa bicyklov za poplatok, centrum vodných športov (zadarmo vodné bicykle, kajaky, windsurfing, vodné lyžovanie, výlety loďou s preskleným dnom, potreby na šnorchlovanie), potápačské centrum, 2 profesionálne golfové ihriská s 18 jamkami a cvičnou lúkou (green fee na tomto najlepšom golfovom ihrisku na Mauríciu pre hotelových hostí za zvýhodnený poplatok), hotel organizuje zábavné večery pre hotelových hostí.

- Stravovanie: polpenzia - raňajky a večere formou bufetu. Za príplatok možnosť plnej penzie alebo All inclusive (raňajky, obedy, večere formou bufetu, celodenné občerstvenie, snacky počas dňa, alkoholické i nealkoholické nápoje miestnej výroby, vybrané kokteily, nápoje z Constance nápojového menu, tvrdý alkohol prémiových značiek, výber z šumivých vín a medzinárodný vínny lístok, pivo, horúce nápoje, zmrzlina).

- Vybavenie izieb: kúpeľňa so sprchou a vaňou, samostatné WC, fén, kozmetické potreby, župan, papuče, veľká posteľ, pohovka, písací stôl, SAT-TV, Wi-Fi, nastaviteľná klimatizácia, trezor, telefón, minibar, set na prípravu čaju/kávy, kávovar Nespresso, balkón alebo terasa s posedením. V základnej cene je kalkulovaná izba Prestige.

- https://www.constancehotels.com/en/hotels-resorts/mauritius/belle-mare-plage/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne. Odbavenie 2 hodiny pred odletom.

deň 2 - PRÍLET NA MAURÍCIUS: Prílet na Maurícius. Transfer z letiska do hotela, ubytovanie, voľno. Pobyt s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive podľa zvoleného hotela.

deň 3 - POBYT NA OSTROVE: Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie či využitia širokej ponuky vodných športov, ktoré sú už zahrnuté v cene pobytu. Večera a nocľah.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: Raňajky. Transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -