Vyhľadávanie zájazdu

Crystal Prestige Elite ***** Turecko, Kemer GoynukTermíny a ceny

Crystal Prestige Elite ***** Turecko, Kemer Goynuk

Hotelový komplex je vhodný pre náročných klientov. Môžete si tu vychutnať kvalitné služby, vynikajúcu gastronómiu, ale aj pohľad na pohorie Taurus v okolí.
Poloha:

Hotel sa nachádza na malebnom mieste v blízkosti strediska Kemer, len 8km od jeho centra, v časti Goynuk. Nákupné možnosti sú priamo v hoteli, ale aj v jeho okolí. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené cca 40km.
Vybavenie:

602 izieb, recepcia s lobby barom a Wifi, hlavná reštaurácia s oddelenou časťou pre deti, 4 x a la carte reštaurácie (talianska, turecká, rybacia, mexická), 4 bary. Vonkajšie bazény, 2 detské, aquapark s tobogánmi, vnútorný bazén, vnútorný detský bazén, miniklub (od 4-12r), detské ihrisko, denné a večerné animácie, živá hudba, kino, karaoke, disktéka, plážový volejbal, aerobik, boccia, step, tenisový kurt a tenisové vybavenie, šípky, basketbal, stolný tenis, minifutbal, fitnes, turecké kúpele, sauna, jacuzzi, parný kúpeľ, relaxačná miestnosť.

Ubytovanie:

2-lôžkové štandardné izby s možnosťou 2 prísteliek (max 2+2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., rodiné izby - duplex (dve miestnosti, dve kúpeľne, max 4+0), rodinné izby s výhľadom na bazén (dve miestnosti priechodné, max 2+2), bezbariérové izby. Centrálna klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/vaňa, TV, Wifi, minibar (denne dopĺňaný), sena čaj/kávu, sušič na vlasy, trezor, balkón.
Stravovanie:

24hod ultra all inclusive formou bufetu. Raňajky, obedy, večere, neskorý snack, a la carte reštaurácie (rybacia, mexická, talianská, turecká s rezerváciou vopred), snack v miniklube, snack, zmrzlina, gozleme, cukráreň, bar pri bazéne, lobby bar, športový bar, disko bar, detské menu. Lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy počas raňajok.

Za poplatok: importované nápoje, a la carte reštaurácia rybacia. V reštauráciach a baroch sa vyžaduje dress code. Podrobný popis ultra all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:

Súkromná pieskovo - kamienková pláž sa nachádza približne 200m od hotela. Je ocenená modrou vlajkou a dostanete sa na ňu cez špeciálny plážový most. Plážový servis ako slnečníky, lehátka, osušky a matrace sú v rámci programu all inclusive zadarmo. Plážový bar od 10:00 - 18:00hod zadarmo. Obedný snack na pláži od 12hod. Vodné športy sú na pláži za poplatok.
Hotel Vás očarí krásnym prostredím a môžete si tu vychutnať kvalitné služby, vynikajúcu gastronómiu, ale aj pohľad na pohorie Taurus.Poloha:

Hotel sa nachádza na malebnom mieste v blízkosti strediska Kemer, len 8 km od jeho centra, v časti Goynuk. Nákupné možnosti sú priamo v hoteli, ale aj v jeho okolí. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 40 km.Vybavenie:
3-4 poschodová budova, 589 izieb, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia s oddelenou časťou pre deti, 4 a´la carte reštaurácie (talianska, turecká, rybacia, mexická), 4 bary, 4 bazény, 2 detské bazény, aquapark s tobogánmi, vnútorný bazén, vnútorný detský bazén, miniklub (4-12 r.), detské ihrisko, denné a večerné animácie, živá hudba, kino, karaoke, disco, plážový volejbal, aerobik, boccia, step, tenisový kurt, šípky, basketbal, stolný tenis, mini futbal, fitnes, turecké kúpele, sauna, jacuzzi, parná miestnosť. Za poplatok: SPA centrum, masáže, VIP hamam (rezervácia nutná vopred), salón krásy, osvetlenie tenisového kurtu, babysitting (iba pre deti staršie ako 3 r., rezervácia nutná vopred), bowling, biliard, stolný futbal, herňa, obchody, práčovňa, doktor.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 2 prísteliek (34 m2, max. 2+2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., rodinné dublex izby (50-57 m2, 2 miestnosti, 2 kúpelne, max. 4+1), klimatizácia, kúpelňa, sprcha/vaňa, TV, WiFi, minibar (dopĺňaný denne), set na čaj a kávu, sušič na vlasy, trezor, balkón.

Stravovanie:
24- hod. ultra all inclusive formou bufetu. Raňajky 07:00 - 11:00, obedy 12:30 - 14:30, večere 18:30 - 21:30, nočné občerstvenie 21:30 - 07:00, a´la carte reštaurácie 18:30 - 21:30 (1x za pobyt zadarmo, rezervácia nutná vopred), snack v mini klube 15:00 - 17:00, snack 11:00 - 18:00, zmrzlina 11:00 - 23:00, gozleme 12:00 - 16:00, cukráreň 11:00 - 23:00, pool bar 10:00 - 00:00, lobby bar 08:00 - 00:00, športový bar 00:00 - 08:00, disco bar 23:00 - 01:00, detské menu, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy počas raňajok. Za poplatok: importované nápoje, rybia a´la carte reštaurácia. V reštauráciach a baroch sa vyžaduje dress code. Podrobný rozpis ultra all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:

Súkromná piesočnato - kamienková pláž sa nachádza približne 200 m od hotela. Je ocenená modrou vlajkou a dostanete sa na ňu cez plážový most. Plážový servis ako slnečníky, ležadlá, osušky, matrace a plážový bar 10:00 - 18:00 sú k dispozícii zadarmo. Snack na pláži 12:00 - 16:00. Vodné športy na pláži sú k dispozícii za poplatok.Výlety:
Orientačná ponuka výletov v Turecku - TU

Crystal Prestige Elite 

 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Piešťany - Antalya - Piešťany, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.  

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Antalya - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.  

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Košice - Antalya - Košice, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Antalya - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -