Vyhľadávanie zájazdu

Delphin Botanik Platinum Hotel ***** Turecko AlanyaTermíny a ceny

Delphin Botanik Platinum Hotel ***** Turecko Alanya

Popis - Vzdialenosť od letiska: 90 km Najbližšie mesto (km): Okurcalar Typ pláže: Piesočnato-kamienková Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Luxusný hotelový komplex vyššej kategórie má 6 poschodí, bol otvorený začiatkom roku 2014. Hotel sa nachádza na pobreží tureckej riviéry s krásnou piesočnato-kamienkovou plážou. Hostia môžu pre pohodlný vstup do mora použiť mólo. Majú tiež možnosť využitia bazénov susedného hotela Delphin Botanik. Tento obľúbený rezort s unikátnou architektúrou očarí svojimi kvalitnými službami, a tiež svojím akvaparkom pre deti a dospelých, lunaparkom, ktorý ocenia predovšetkým deti, animačným tímom počnúc a hotelovým personálom končiac. Hotel je vhodný pre rodiny s deťmi, páry ale aj pre náročnejších klientov.

Poloha - Hotel sa nachádza 90 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 32 km od Alanye, v stredisku Okurcalar.

Vybavenie izieb - Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, Wifi, trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

Pláž - Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú k dispozícií bez poplatku.

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštaurácie, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru na pláži a pri bazéne.

Pre deti - Deťom slúži detský mini klub, detské disco, detský bazén, detské animácie, detské ihrisko, detské stoličky v reštaurácií, detská postieľka.

Šport a zábava - Bez poplatku využite denné a večerné animácie, tenisové kurty, stolný tenis, plážový volejbal, šípky, aerobik, fitnes centrum. Vodné športy, biliard a bowling sú k dispozícií za poplatok. 

Wellness - Sauna, turecký kúpeľ, parný kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, procedúry a ostatné služby SPA centra.

Koncept - Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web - Bližšie informácie na: www.delphinhotel.com


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -