Vyhľadávanie zájazdu

Delphin Palace Hotel ***** Turecko LaraTermíny a ceny

Delphin Palace Hotel ***** Turecko Lara

Popis - Vzdialenosť od letiska: Antalya 10 km Najbližšie mesto (km): Lara Typ pláže: Piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Luxusný hotelový komplex Delphin Palace sa nachádza v lukratívnej a oblúbenej oblasti Turecka - v Lare. Tento moderný 8-poschodový hotel je situovaný pri krásnej piesočnatej pláži na pobreží Antalyjského zálivu, v jeho areáli sa rozprestiera rozsiahla čarovná záhrada. Výnimočnosťou hotela je netradičný veľký bazén v štýle lagúny. Priestranné hotelové izby, zariadené tmavým dreveným nábytkom, majú interiér s prvkami tureckého štýlu. K dispozícii je aj bezplatné Wi-Fi na izbách a v lobby alebo konferenčné miestnosti.

Poloha - Hotel sa nachádza v Lare, 15 km od centra Antalye a 10 km od jej medzinárodného letiska.  

Vybavenie izieb - Štandardné izby sú vybavené balkónom, laminátovými parketami, AC, SAT-TV, telefónom, trezorom, minibarom, súpravou na prípravu čaju a kávy, kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC a fénom. Wi-Fi v izbách je zdarma ako aj v lobby. Upratovanie izieb a výmena uterákov prebieha každý deň, výmena posteľnej bielizne raz za dva dni. K dispozícii sú taktiež izby pre hendikepovaných klientov.

Pláž - Slnečníky, ležadlá, matrace a osušky na piesočnatej pláži ležiacej pred hotelovou budovou aj pri bazéne sú bez poplatku.

Strava - K dispozícii je hlavná Delphin reštaurácia, niekoľko à la carte reštaurácií a niekoľko barov, vrátane baru pri bazéne a diskotékového baru.

Pre deti - Mini klub, animácie, detská diskotéka, detské kino, bazén, tobogany, lunapark, vnútorné a vonkajšie ihrisko, detské menu a detské stoličky v reštaurácii, kočík je na vyžiadanie za zálohu.

Šport a zábava - Hosťom sú k dispozícii animácie, kino, plážový volejbal, posilňovňa, aerobik, šípky, stolný tenis, vodné pólo, tenisové kurty, diskotéka, televízna miestnosť. Za poplatok je herňa, bowling, biliard, potápanie, tenisové lekcie, vodné športy.

Wellness - Zdarma môžete využiť parný kúpeľ, saunu a turecký kúpeľ. Za poplatok sú služby SPA centra, masáže, píling, kaderníctvo, kozmetický salón.

Koncept - Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, zákusky, nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje, a niektoré dovážane nápoje, teplé nápoje. Alkoholické nápoje z dovozu, čerstvé ovocné šťavy a fľaškové nápoje sú za poplatok. Rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní.

Web - Bližšie informácie na: www.delphinhotel.com


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -