Vyhľadávanie zájazdu

Diamonds La Gemma dell’ Est Kendwa ***** Zanzibar - severné pobrežieTermíny a ceny

Diamonds La Gemma dell’ Est Kendwa ***** Zanzibar - severné pobrežie

RIU La Gemma dell’ Est ***** Kendwa - severné pobrežie - Popis: luxusný hotel postavený skôr v modernom európskom štýle so 138 prízemnými izbami umiestnenými nad plážou v krásnej tropickej záhrade leží na severe ostrova priamo pri pláži Kendwa, cca 60 min jazdy od letiska Zanzibar. Hotel je vhodný pre náročných klientov.

- Vybavenie: 4 reštaurácie, 3 bary, bazén s jacuzzi, obchod, konferenčná miestnosť, business centrum s WiFi pripojením, zmenáreň, za poplatok: masáže a kúpele, práčovňa, internet, stráženie detí a lekár na telefóne.

- Pláž: krásna piesočná pláž Kendwa priamo pred hotelom.

- Zábava a šport: fitnes centrum, animačné programy, tenisový kurt, šnorchlovanie, za poplatok: centrum vodných športov (katamarány, windsurfing, kanoe, plachtenie, vodné lyže, wakeboarding, jazdy na banáne, rybárčenie), potápačské centrum PADI.

- Stravovanie: All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje miestnej výroby, pivo, víno od 08:00 do 01:00 , snacky počas dňa, slnečníky a ležadlá pri bazéne i na pláži, požičanie osušiek na pláži, denné cvičenie, neprofesionálne vybavenie na windsurfing, kanoe, plážový volejbal, futbal, knižnicu, stolný tenis, disko, animačné programy. Ostatné športy za poplatok.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC a bidetom, sušič vlasov, individuálne nastaviteľná klimatizácia, stropný ventilátor, moskytiéra, TV SAT, telefón, elektronický trezor, minibar, príslušenstvo k príprave kávy a čaju, detektor dymu, dáždniky, terasa s výhľadom na oceán. V základnej cene je kalkulovaná izba Deluxe. (Detská cena platí pre 1. dieťa vo veku do 12 rokov.)

- Vyšší štandard ubytovania spracujeme na požiadanie - Ocean Suite a Presidential Suite.

- https://www.riu.com/en/hotel/tanzania/zanzibar/hotel-la-gemma-dell-est/

deň 1 - ODLET Z BRATISLAVY: Odbavenie na letisku v Bratislave 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet na Zanzibar s prestupom

deň 2 - POBYT NA ZANZIBARE: Prílet na Zanzibar. Uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu. Voľný program. Pobyt pri mori s raňajkami či All inclusive. Možnosť pozorovania koralov necelých 500 m od pobrežia, kam je možne pri odlive, hlavne na východnom pobreží dôjsť peši (až k útesu) a pozorovať bohatý podmorský život (obuv do vody je nutná). Odporúčame využiť bohatú ponuku fakultatívnych výletov. Je možné navštíviť starobylé centrum mesta Zanzibaru – Stone Town, ďalej sú veľmi obľúbené výlety do oblasti Kizimkazi s pozorovaním delfínov, rybárčenie, návštevy fariem na pestovanie korenia, ktorého vôňa sa tiahne celým ostrovom a taktiež návšteva pôvodného pralesa, jediného miesta kde žijú guerézy pláštikové.

deň 8 - ODLET DO BRATISLAVY: Celý deň voľno na relax a kúpanie. Vo večerných hodinách (cca o 18:00) transfer na letisko, odlet do Bratislavy.

deň 9 - PRÍLET DO BRATISLAVY: Prílet do Bratislavy popoludní.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -