Vyhľadávanie zájazdu

Dolcestate **** Taliansko SiciliaTermíny a ceny

Dolcestate **** Taliansko Sicilia

Zvoľte si ako hlavné dejisko vašej dovolenky jednu z najpôsobivejších zátok na pobreží Sicílie. Komfortný hotel vás príjemne prekvapí svojími službami na vysokej úrovni, krásnou piesočnatou plážou a blízkosťou historického mestečka Cefalú.

Poloha:

Hotel sa nachádza v pokojnej časti ostrova. Stredisko Campofelice di Roccela je vzdialené 4 km. Od centra Cefalú, ktoré si zachovalo svoje čaro rybárskeho prístavu s malebnými uličkami a promenádou pozdĺž pobrežia, je hotel vzdialený 14 km. Medzinárodné letisko v Palerme je vzdialené 83 km.Vybavenie:
Dve 2- poschodové budovy, 60 izieb, recepcia, lobby s WiFi, výťah, reštaurácia, 2 bary, 2 bazény, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, denné a večerné animácie, miniklub (4-12r.), amfiteáter, multifunkčné ihrisko, tenisový kurt, šípky, stolný tenis, boccia. Za poplatok: masáže, osvetlenie tenisového kurtu, práčovňa, doktor.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (16 m2, max. 2+2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 16r., individuálna klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, TV, chladnička, trezor, balkón/terasa. Za poplatok: detská postieľka (10€/deň).

Stravovanie:
Polpenzia formou bufetu, za príplatok možná plná penzia alebo all inclusive. Raňajky 07:30 - 10:00, neskoré raňajky (11:00 - 12:00), obedy (12:30 - 14:00), večere (19:30 - 21:00), snack (10:00 - 24:00), bar (09:00 - 24:00). Podrobný rozpis konceptu stravovania dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.

Pláž:
Súkromná piesočnato-štrková pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená asi 200 m od hotela a je vybavená plážovými ležadlami a slnečníkmi zadarmo. Z pláže je krásny panoramatický výhľad, ktorý si vychutnáte predovšetkým pri západe slnka.

Dolcestate 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Catania - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


INFORMÁCIE O POISTENÍ (leto 2021)

Vzhľadom na to, že poisťovne ešte len pripravujú produkt, ktorý by reflektoval

na aktuálnu situáciu spojenú s ochorením COVID a zároveň pre možnosť klienta až do 17.5.2021 zrušiť/zmeniť objednaný zájazd, budeme do dátumu 17.5. vystavovať "Zmluvy o zájazde" bez "Poistnej zmluvy". Pri rezervácii máte možnosť zvoliť si nepovinný príplatok s názvom "Mám záujem o -Kompl. cest.poistenie" - nateraz bude príplatok cene 0€. Sadzba i návrh poistnej zmluvy Vám budú zaslané po 17.5.2021 a Vaša zmluva bude aktualizovaná o poistenie.


Happy Travel COVID GARANCIA

100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom poisťovne ECP. Sadzba i návrh poistnej zmluvy Vám budú zaslané po 17.5.2021 a Vaša zmluva bude aktualizovaná o poistenie.
 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -