Vyhľadávanie zájazdu

Garden of Eden Hotel **** Bulharsko Slnečné pobrežieTermíny a ceny

Garden of Eden Hotel **** Bulharsko Slnečné pobrežie

Popis - Vzdialenosť od letiska: Burgas 40 km Najbližšie mesto (km): Sveti Vlas 2 km Typ pláže: Piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 200 m    

Základné informácie - Tento luxusný rezort leží vo východnej časti letoviska Sveti Vlas. Areál tohto rezortu by sme mohli nazvať kvitnúcou záhradou, ktorá vám atmosféru pokoja a relaxu tohto letoviska ešte umocní. K ďalším službám, ktoré sú vám k dispozícii, patrí čistiareň, supermarket, organizovanie výletov a požičovňa áut. Nakoľko je tento rezort rozsiahly je vhodný pre rodiny s deťmi ako i pre páry, ktoré túžia po pokojnej dovolenke.    

Poloha - Hotel sa nachádza 40 km od medzinárodného letiska v Burgase,  2 km do centra letoviska Sveti Vlas.

Vybavenie izieb - Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom ( za poplatok ), Wifi , trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.          

Pláž - Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza 200 m od hotela. Slnečníky a ležadlá sú k dispozícií za poplatok.   

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. K dispozícii sú bary, vrátane baru pri bazéne a á la carte reštaurácia.

Pre deti - Deťom slúži detský bazén, detské animácie, detské ihrisko, detské stoličky v reštaurácií, detská postieľka.    

Šport a zábava - Bez poplatku využite denné a večerné animácie, amfiteáter. Fitness centrum, tenisové kurty, stolný tenis, billiard sú k dispozícií za poplatok. 

Wellness - Sauna, turecký kúpeľ, parný kúpeľ, masáže, procedúry a ostatné služby SPA centra sú k dispozícií za poplatok.   

Koncept - Hotel ponúka ubytovanie s raňajkami formou otvoreného bufetu, s polpenziou, ktorá pozostáva z raňajok a večere formou bufetových stolov, prípadne s plnou penziou, ktorá je obohatená o obed. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.    

Web - www.gardenofeden.bg    


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -