Vyhľadávanie zájazdu

Granada Luxury Belek ***** Turecko BelekTermíny a ceny

Granada Luxury Belek ***** Turecko Belek

Popis - Vzdialenosť od letiska: Antalya 33 km Najbližšie mesto (km): Antalya 42 km Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 1,7 km

Základné informácie - Tento luxusný hotelový komplex bol otvorený v roku 2017, nachádza sa v oblasti Belek na rozlohe 100 tis. m2 len 42 km od Antalye. Už od prvého momentu vás očarí jeho exkluzívny architektonický dizajn, ktorý vás bude určite dobíjať len pozitívnou energiou. Navyše heslom tohto hotela je „exkluzívna pohostinnosť“, o ktorej sa budete môcť presvedčiť od prvého dňa pobytu.

Poloha - Hotel sa nachádza v lokalite Belek, od medzinárodného letiska v Antalyi je vzdialený 33 km, a od centra historického mesta Antalya 42 km.

Vybavenie izieb - Štandardná izba má balkón, SAT-TV, Wi-Fi, telefón, trezor, minibar, klimatizáciu, kúpeľňu s WC, sprchou a sušičom vlasov. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž - 80 m dlhá piesočnatá pláž sa nachádza od hotela cca 1,7 km. Transfer na pláž zabezpečuje hotelový autobus. Ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú pri bazénoch a na pláži bez poplatku.

Strava - Hlavná reštaurácia s vonkajšou a vnútornou kapacitou ponúka jedlá národnej a medzinárodnej kuchyne, k dispozícii je niekoľko barov, vrátane baru na pláži, cukráreň, á la carte reštaurácie.

Pre deti - Bez poplatku využite mini klub, animácie, bazén, aquapark, detská diskotéka, mini kino, detské menu a detské stoličky v reštaurácii. Opatrovanie detí je za poplatok.

Šport a zábava - Bez poplatku sú denné a večerné animácie, tenisový kurt a príslušenstvo, stolný tenis, posilňovňa, šípky, diskotéka. Za poplatok sú osvetlenie tenisového kurtu, vodné športy a herňa.

Wellness - K dispozícii je parný kúpeľ, turecký kúpeľ, sauna. Za poplatok sú masáže a  ostatné služby SPA centra.

Koncept - All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela.

Web - www.granada.com.tr

Dôležité informácie - Tradičný turecký hotel, ktorý neakceptuje výlučne mužské zloženie na izbe.


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -