Vyhľadávanie zájazdu

Grand Hotel Pomorie ***** Bulharsko PomorieTermíny a ceny

Grand Hotel Pomorie ***** Bulharsko Pomorie

Popis - Vzdialenosť od letiska: Burgas 18 km Najbližšie mesto (km): Pomorie 5 km Typ pláže: Piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 200 m

Základné informácie - Grand Hotel Pomorie je 5-hviezdičkový luxusný hotel pri pláži, ktorý sa nachádza medzi pobrežím Čierneho mora a Pomorským soľným jazerom. Hotel sa špecializuje na kúpele, wellness a špičkové rehabilitačné procedúry, ktoré ponúkajú jedinečnú kombináciu liečby. Ďalšie vybavenie hotela zahŕňa plne vybavenú posilňovňu, tenisový kurt, minigolf, veľký futbalový štadión, športovú halu a detskú herňu. Zvláštna pozornosť venovaná najmenším detailom, dobre vyškolený a milý personál, veľa reštaurácií, barov a miest, kde môžete stráviť svoj voľný čas, sú len niektoré z vecí, ktoré vám umožnia cítiť sa voľne, šťastne a v harmónii.

Poloha - Hotel sa nachádza 18 km od medzinárodného letiska v Burgase. Centrum mesta Pomorie je vzdialené 5 km od hotela.  

Vybavenie izieb - Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom,  Wifi (bez poplatku), trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.      

Pláž - Piesočnatá pláž sa nachádza 50 m od hotela. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícií za poplatok.

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite à la carte reštauráciu, k dispozícii je aj niekoľko barov.

Pre deti - Deťom slúžia detské animácie, detské stoličky v reštaurácií, detská postieľka.

Šport a zábava - Bez poplatku využite fitness centrum, tenisové kurty, stolný tenis. Motorizované vodné sporty, billiard sú k dispozícií za poplatok.

Wellness - Sauny, bazény, turecký kúpeľ, parný kúpeľ bez poplatku, masáže sú za poplatok.

Koncept - Hotel ponúka ubytovanie s raňajkami, formou otvoreného bufetu, polpenziou, ktorá pozostáva z raňajok a večerí alebo z plnej penzie, ktorá je navyše obohatená o obed. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní an recepcií hotela.

Web - www.grandhotelpomorie.com


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -