Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Aska Just in Beach ***** Turecko AlanyaTermíny a ceny

Hotel Aska Just in Beach ***** Turecko Alanya

Popis - Vzdialenosť od letiska: 100 km Najbližšie mesto (km): Alanya 25 km Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0

Základné informácie - Tento sympatický hotel už svojím názvom napovedá, že  sa nachádza v krásnom prostredí priamo na pláži, ktorá je  ocenená modrou vlajkou. Je jedným z hotelov patricich do obľúbenej siete Aska.  Hotel svojim hosťom ponúka bazény, fitness centrum, SPA centrum, obchody, fotografa, lekára a čistiareň. Wi-Fi v lobby bez poplatku. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, najmä však pre ľudí, ktorý vyhľadávajú príjemný relax strávený na prvotriednych plážach.

Poloha - Hotel sa nachádza 100 km od medzinárodného letiska v Antalyi. Centrum Alanyi so svojím rušným centrom je vzdialené 25 km od hotela.  

Vybavenie izieb - Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, trezorom (za poplatok) a kúpeľňou s WC, a fénom. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnene polohou, veľkosťou a nemusia mať balkón.

Pláž - Priamo pred hotelom sa nachádza krásna piesočnatá pláž. Ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú k dispozícii bez poplatku.

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu je možné využiť à la carte reštauráciu, k dispozícii je aj lobby bar a bar na pláže.

Pre deti - Deťom slúži detský mini klub (4-12 rokov) s detskými animáciami, detský bazén, detská stolička v reštaurácii, detská postieľka na vyžiadanie.

Šport a zábava - Bez poplatku je možné využiť denné a večerné animácie, stolný tenis, šípky, fitness centrum, basketbal, plážový volejbal a tenisový kurt. Za poplatok sú vodné športy, osvetlenie tenisového kurtu a biliard.

Wellness - Sauna a turecký kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú ostatné služby SPA centra.

Koncept - Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. Podáva sa polnočná večera, zákusky. Nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje sú bez poplatku. Čerstvé šťavy a dovážané alkoholické nápoje sú spoplatnené. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web - Bližšie informácie na: http://askahotels.com/en/index.html


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -