Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Aska River Suite ***** Turecko AntalyaTermíny a ceny

Hotel Aska River Suite ***** Turecko Antalya

Popis - Vzdialenosť od letiska: 12 km Najbližšie mesto (km): Lara 6 km Typ pláže: piesočnato - kamienková Vzdialenosť od pláže: 600 m

Základné informácie - Aska River Suites otvorila svoje dvere v lete roku 2017 a je súčasťou Aska Lara Resort & Spa ako je jeho vedľajšia budova, oddelená od rezortu miestnou komunikáciou. Vychutnajte si všetky zariadenia, ktoré hotel ponúka, ako je bazén, priestranné izby a miniklub pre deti. Hotel má 126 izieb rozložených na 2 budovách s 7 poschodiami a výťahom v každej budove. V Aska Lara Resort & Spa nájdete lobby a 24-hodinovú recepciu, práčovňu, rôzne obchody, lekárske služby. Vo verejných priestoroch môžete bezplatne využívať Wi-Fi.

Poloha - Hotel sa nachádza 12 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 6 km od mestskej časti Lara.

Vybavenie izieb - Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, individuálne ovládanou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, Wifi, trezorom, kúpeľňou/WC, sušičom na vlasy. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž - Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza 600 m od hotela, oddelená pobrežnou komunikáciou. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Na pláž premáva zadarmo hotelový shuttle bus.

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne, k dispozícii je aj bar. Hostia môžu využívať všetky služby hotela Aska Lara Resort & SPA.

Pre deti - Deťom slúži detský mini klub vo veku 4-12 rokov, detský bazén, detské stoličky v reštaurácií, detská postieľka. Opatrovanie detí je za poplatok.

Koncept - Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web - https://www.askalararesortspa.com/en/river-suites


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -