Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Club Palm Bay **** Srí Lanka MarawilaTermíny a ceny

Hotel Club Palm Bay **** Srí Lanka Marawila

Hotel Club Palm Bay ***+, Marawila - Popis: príjemný hotel so 104 izbami je situovaný medzi plážou a tropickou lagúnou, ktorá je plná vegetácie, vzdialenosť 35 km od medzinárodného letiska Marawila.

- Vybavenie: niekoľko reštaurácií, 3 bary, bazén, detský bazén, posilňovňa, detský kútik, obchody se suvenírmi, konferenčné centrum.

- Pláž: piesočnatá pláž priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: vodné športy (šliapadlá, kanoe, vodný aerobik), rybárčenie, požičovňa bicyklov, volejbal, kurty na tenis a squash, stolný tenis, golf, biliard, animačné programy a zábavné večery pre hotelových hostí.

- Stravovanie: All Inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu, celodenné občerstvenie, nealko nápoje; základný výber alkoholických nápojov.

- Vybavenie izieb: klimatizácia, kúpeľňa s WC, fén, telefón, TV, trezor, balkón/terasa s výhľadom na lagúnu alebo do záhrady.

- Maximálne 3 osoby na izbe.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Colomba.

deň 2 - PRÍLET DO COLOMBA: Raňajky v lietadle, prílet do Kolomba. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Raňajky. Voľný program na opaľovanie, kúpanie, šport a výlety. Hotelová recepcia ponúka široký výber fakultatívnych výletov – napr. prehliadky miest Kandy, Nuwara Eliya, Galle, safari do NP Yala. Dlhé piesočnaté pláže s nádherne čistou morskou vodou Vás lákajú k potápaniu, surfovaniu alebo rybárčeniu. Srí Lanka však ponúka mimo pláží tiež niečo navyše – fascinujúce vnútrozemie s bujnou vegetáciou, ktoré môžete prebádať ako v rámci organizovanej skupiny, tak aj individuálne so zapožičaným motocyklom alebo vozidlom. Medzi najväčšie atrakcie patrí návšteva starého kráľovského mesta Kandy, spojená s návštevou slonej farmy. K Vášmu príjemnému pobytu prispeje mnoho vynikajúcich reštaurácií v okolí hotela a pozdĺž pláže.

deň 9 - ODLET Z COLOMBA: V ranných hodinách transfer na letisko v Kolombe a odlet do Prahy (Viedne/Bratislavy).

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet na letisko do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -