Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Grand Jasná **** Slovensko, Nízke Tatry JasnáTermíny a ceny

Hotel Grand Jasná **** Slovensko, Nízke Tatry Jasná

Perex - Útulný "adults friendly" hotel, vybudovaný s láskou, v srdci Jasnej, priamo na zjazdovke Biela Púť s 30 krásnymi izbami a junior suitou, príjemnou reštauráciou a intímnym wellness.

Poloha - Hotel Jasná je situovaný v srdci nádherného prostredia Národného parku Nízke Tatry v najprestížnejšom lyžiarskom stredisku Jasná.Skrytý medzi ihličnatými stromami priamo na vrchu zjazdovky Biela Púť poskytuje komfortnú lyžovačku.Jasná Nízke ponúka vyše 50 km zjazdoviek s vrcholovou stanicou nad 2000 m.m.m a patrí medzi prvotriedne lyžiarske strediská v strednej Európe. Stredisko ponúka širokú škálu služieb a aktivít pre šport a voľný čas. Najbližšie potraviny sa nachádzajú iba 3 km od hotela. Liptovský Mikuláš je vzdialený 14 km a ponúka všetko potrebné pre nákupy, prechádzky alebo gastronomické vyžitie. Liptov ako región patrí medzi to najkrajšie a najlepšie čo Slovensko ponúka, kultúrne pamiatky, hory na každú stranu, priehrada, podzemné krásy a jaskyne, plno športového vyžitia sa počas celého roka. Náš hotel sa nachádza iba 45 minút od najbližšieho letiska v Poprade a 3 hodiny cesty z Bratislavy.

Ubytovanie - Hotel Jasná ponúka ubytovanie v 32 izbách s celkovou kapacitou 64 pevných lôžok. Podľa štandardu a veľkosti hotel disponuje rôznymi typmi izieb.

Stravovanie - Raňajky.

Vybavenie a služby hotela - Hosťom je neobmedzene k dispozícii spoločenská miestnosť s knižnicou, televízorom s uhlopriečkou 75" a pripojením na internet, stolnými hrami a hernou konzolou PS4. Spoločenská miestnosť má rozlohu 60 m² a kapacitu 40 miest na sedenie. Je vhodná aj na školenia. Obidve budovy majú svoju lyžiareň so stojanmi a sušičmi na lyžiarky a stojanmi na lyže a snowboardy. V letnej sezóne sa dajú tieto miestnosti využiť na uskladnenie bicyklov. Raňajky a večere sa podávajú v hotelovej reštaurácii s rozlohou 75 m² , ktorá má kapacitu 40 miest na sedenie. Raňajky sú zahrnuté v cene ubytovania. Súčasťou reštaurácie je bar s veľkým výberom nápojov každého druhu, ktorý je otvorený počas celého dňa až do 22:00 hod., a tiež „mini kaviareň“ s výberom zážitkových dezertov od pekára M. Devečku. Parkovanie pre hostí oboch budov je zdarma na súkromnom hotelovom parkovisku disponujúcom 35 parkovacími miestami.

Vybavenie izieb - Štandard s manželskou posteľou alebo s oddelenými lôžkami
Dvojlôžkové útulné izby s rozlohou 15 m² a výhľadom na les. V izbe sa nachádza LED TV so satelitnými kanálmi, kúpeľňa so sprchou a WC, nábytok vyrobený z prírodných materiálov na mieru, pohodlné postele s matracmi na mieru, fén. V izbách štandard nie je priestor pre prístelku či detskú postieľku.

Štandard s balkónom

Dvojlôžková útulná izba s rozlohou 15 m² a výhľadom na les. V izbe sa nachádza LED TV so satelitnými kanálmi, kúpeľňa so sprchou a WC, nábytok vyrobený z prírodných materiálov na mieru, pohodlná posteľ s matracmi na mieru, fén. Oproti izbe štandard má táto izba balkón vyrobený z červeného smreku. V izbách štandard nie je priestor pre prístelku či detskú postieľku.

Superior
Dvojlôžková izba superior má rozlohu 15 m² a výhľad na zjazdovku. V izbe sa nachádza LED TV so satelitnými kanálmi, kúpeľňa so sprchou a WC, nábytok vyrobený z prírodných materiálov na mieru, pohodlná posteľ s matracmi na mieru, fén. V izbách superior je priestor pre jednu prístelku alebo detskú postieľku.

Superior s balkónom
Dvojlôžková izba superior s balkónom má rozlohu 18 m² a výhľad na zjazdovku. V izbe sa nachádza LED TV so satelitnými kanálmi, kúpeľňa so sprchou a WC, nábytok vyrobený z prírodných materiálov na mieru, pohodlná posteľ s matracmi na mieru, fén. Oproti izbe superior má táto izba balkón vyrobený z červeného smreku. V izbách superior je priestor pre jednu prístelku alebo detskú postieľku.

Suita
Izba s rozlohou 32 m² sa skladá z obývačky s rozkladacím gaučom, ktorý sa dá použiť ako prístelka, a spálne s manželskou posteľou vybavenou matracmi na mieru. Suita má svoj vlastný priestranný balkón po celej šírke fasády s prístupom zo spálne aj z obývačky. Výhľad z jednej suity je na les a z druhej suity na zjazdovku. Izby ďalej disponujú LED TV so satelitnými kanálmi, nábytkom z prírodných materiálov na mieru, kúpeľňou s WC, v suitách sa tiež nachádza fén na vlasy, chladnička a rýchlovarná kanvica.

Všetky izby majú podlahové kúrenie a v celom objekte je WiFi pripojenie na internet.


Celková cena zahŕňa - Ubytovanie na vybraný počet nocí, raňajky, pri pobytoch od 3 nocí 1 x vstup do wellness.

Celková cena nezahŕňa - Miestny poplatok (platí sa na mieste).


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -