Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Hawaii Caesar Palace ***** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Hotel Hawaii Caesar Palace ***** Egypt Hurghada

Hotel Caesar Palace sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži s úchvatným panoramatickým výhľadom na Červené more s pozvoľným vstupom. Tento rezort, je vybavený skvelým aquaparkom a bohatým výberom wellness služieb. Užívajte si rozmaznávanie a prežite tak dovolenku snov práve v tomto rezorte, kde sa o vás postará špičkový personál. O zábavu sa postará výborný animačný tím, ktorý pripravuje nie len celodenné a večerné animácie pre deti, ale i dospelých. Hotel je od letiska vzdialený 16 km.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, bar, snackbar, bar pri bazéne, Wi-Fi na recepcii zadarmo, minimarket, nákupná galéria, diskotéka, kaderníctvo, 13bazénov (ležadlá,slnečníky a plážové osušky zadarmo), 2x vyhrievaný bazén v zimnej sezóne, 2x detský bazén,aquapark, šmykľavky, tobogán, miniklub a detské ihrisko

Ubytovanie:
2-lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek, klimatizácia, telefón, TV SAT, sociálne zariadenie(kúpelňa, WC, fén) minibar (poplatok), trezor na recepcií zadarmo

Stravovanie:

ALL INCLUSIVE

Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, ľahké občerstvenie počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby. Presný popis ALL INCLUSIVE dostanete v hoteli.Oficiálna kategória:
*****

Naše hodnotenie:
*****: Hotel je vďaka svojmu bohatému vybaveniu vhodný pre všetky vekové kategórie, najmä pre rodiny s deťmi. Svojím vybavením, športovými aktivitami, najmä kitesurfingom, a službami na vysokej úrovni uspokojí požiadavky aj tých náročnejších klientov. Či už sa rozhodnete užívať si relax na brehu Červeného mora, alebo sa vyberiete za dobrodružstvom bájnych dejín, hotel Hawaii Ceasar Palace, je pre vás tou správnou voľbou.


 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -