Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Lišanj ** Chorvátsko Kvarner Novi Vinodolski Termíny a ceny

Hotel Lišanj ** Chorvátsko Kvarner Novi Vinodolski

Popis ubytovania:

Hneď pri mestskej pláži populárneho letoviska Novi Vinodolski stojí hotel Lišanj. Tisíce dovolenkárov oceňujú jeho fantastickú polohu a okolitú prírodu, ktorá je príjemnou kombináciou zvlnených zelených kopcov, údolí s vinicami – rodí sa v nich skvelé víno –a priezračného Jadranského mora. Bonusom je aj krásny výhľad na protiľahlý ostrov Krk. Kamienková pláž, tak typická pre oblasť Kvarneru, je pred hotelom prerušená betónovými platňami s ležadlami a slnečníkmi; deti aj dospelí radi využívajú hotelový bazén s morskou vodou. Ubytovanie je poskytované v jednoducho zariadených izbách pre 2-3 osoby. K dispozícii je aj sauna, masáže, fitness a tím animátorov pripravuje v hlavnej letnej sezóne rôzne programy. Do centra mesta sa dostanete po asi desaťminútovej chôdzi (asi 400m). Vhodné pre menej náročných klientov a všetkých, ktorí hľadajú ubytovanie za výhodnú cenu.Naša kategória:
**+

Oficiálna kategória:
**

Kapacita:

160 izieb v hlavnej budove a v depandansochPláž:
priamo na mestskej pláži - upravená pláž s betónovými plochami, na okraji kamienkovo-štrková, ležadlá a slnečníky za poplatok

Vybavenie / Šport / Zábava:
recepcia ● trezor (za poplatok) ● reštaurácia s tanečnou terasou ● aperitív bar ● internetový kútik (za poplatok) ● obchod so suvenírmi ● zmenáreň ● pizzeria ● kadernícky a kozmetický salón ● plážový bar ● potápačské centrum ● vonkajší bazén s oddelenou detskou časťou ● vyhrievaný vnútorný bazén (od 15.6 do 31.8.2017 uzavretý) ● tenisové kurty ● stolný tenis ● sauna ● masáže ● ihrisko ● detský miniklub a animácie. Wi-Fi na recepcií a parkovisko zdarma.

Ubytovanie / Vybavenie:
dvojlôžkové izby v hlavnej budove s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek (poschodová posteľ) ● kúpeľňa (sprcha, WC) ● SAT TV ● telefón ● balkón (orientácia na more za príplatok).

Stravovanie:

polpenzia formou bufetu. Možnosť dokúpiť nápoje k večeri za poplatok 2€/večera (platí sa na mieste, neobmedzená konzumácia nealko nápojov, piva a vína). Možnosť doobjednať obedy.Web:

www.hotel-lisanj.comCena zahŕňa:
ubytovanie na príslušný počet nocí s polpenziou, v súlade so Zmluvou o obstaraní zájazdu • upratovanie na začiatku pobytu, uteráky a posteľnú bielizeň (ďalšie upratovanie a výmena podľa typu ubytovania) • spotrebu vody a energie • asistenčné služby partnerskej cestovnej kancelárie • DPH • poistenie insolventnosti

Povinné príplatky:
autobusová doprava 90 €/os. • príplatok za nástupné miesto • pobytová taxa 2€ / osoba nad 18 r./noc, 1€ / os. 12-18r.

Iné príplatky:
balík služieb Kompletného cestovného poistenia 2,55 €/ os./ deň • pri autobusových zájazdoch: obojsmerná miestenka 10 € /os. • príplatok za spojenie 2 autobusových turnusov 20 €/os. • príplatok za dvojsedadlo v autobuse 60 €  os.


 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -