Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Paradisus Varadero ***** Kuba VaraderoTermíny a ceny

Hotel Paradisus Varadero ***** Kuba Varadero

Paradisus Varadero *****, Varadero - Popis: luxusný hotelový komplex so 421 izbami v dvojposchodových vilách sa nachádza asi 8 km od centra Varadera, v upravovanej tropickej záhrade.

- Vybavenie: hlavná reštaurácia, 4 À la carte reštaurácie, 4 bary (lobby bar otvorený 24 hodín denne), diskotéka, butik, detský klub, 2 bazény, konferenčná miestnosť, SPA centrum, kaderníctvo a salón krásy.

- Pláž: rozľahlá biela piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora, priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a osušky zdarma.

- Zábava a šport: diskotéka, All Inclusive program zahŕňa: fitness, saunu, 3 tenisové kurty, polyfunkčné ihrisko na futbal, volejbal, basketbal, hádzanú, aerobic, biliard, stolný tenis, yoga, wellness centrum, centrum vodných športov: katamarán, kajak, windsurfing, šľapadlá. Animačné programy - večerné show, lekcie tenisu, tanca salsa, španielčiny. Špeciálna cena na 18-jamokové golfové ihrisko.

- Stravovanie: All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy aj večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, snacky, neobmedzenú konzumáciu národných aj mezdinárodných nealkoholických a alkoholických nápojov 24 hodín. V troch reštauráciách večere À la carte - nutná rezervácia vopred.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa, WC, sušič na vlasy, klimatizácia, SAT-TV, telefón, minibar, trezor, žehlička a žehliaca doska, balkón alebo terasa. V základnej cene izba Paradisus Junior Suite. Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby + 1 dieťa.

- Vyšší štandard ubytovania spracujeme na vyžiadanie - izba Paradisus Junior Suite Sea View, Royal Service Junior Suite, Royal Service Sea View Junior Suite, Royal Service Luxury Junior Suite, Royal Service Garden Villa, Family Concierge Junior Suite, Family Concierge Junior Suite Garden Swim-Up, Family Concierge One Bedroom Master Suite a Family Concierge Two Bedroom Master Suite

- https://www.melia.com/en/hotels/cuba/varadero/paradisus-varadero-resort-and-spa/index.htm

deň 1 - ODLET DO HAVANY/VARADERA: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Havany/Varadera. Uvítanie na letisku, transfer do hotela vo svetoznámom letovisku Varadero, ktoré je od Havany vzdialené 140 km. Ubytovanie, nocľah.

deň 2 - VARADERO: Pobyt v hoteli vo Varadere s raňajkami, polpenziou či s programom All Inclusive. Najväčšie turistické letovisko Kuby Varadero sa veľmi rýchlo rozvíja, prebieha tu výstavba veľmi kvalitných hotelov s kvalitnými službami. Pláž s jemným bielym pieskom a pozvoľným vstupom do vody sa ťahá v dĺžke viac ako 20 km a ponúka ideálne podmienky na kúpanie, opaľovanie a vodné športy. Obľúbený program All Inclusive zahŕňa raňajky, obed aj večeru formou švédskych stolov, občerstvenie počas dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby vrátane vynikajúcich miestnych kokteilov a širokou ponukou športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov. Počas dňa aj večer hotely usporadúvajú animačné programy pre hotelových hostí vrátane opatrovania detí.

deň 11 - VARADERO - VIEDEŇ: Raňajky, popoludní transfer na letisko v Havane/Varadere a odlet do Viedne.

deň 12 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -