Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Park **** Slovensko Západné Slovensko PiešťanyTermíny a ceny

Hotel Park **** Slovensko Západné Slovensko Piešťany

Úvod - Pre dovolenku v Piešťanoch sa mnohí rozhodnú práve pre ich svetoznáme kúpele, ktoré sú špičkou v liečbe reumatických ochorení a pomáhajú aj pri iných ochoreniach pohybového aparátu. Wellness a liečebný hotel Park**** s rekonštruovaným a elegantným interiérom sa nachádza v príjemnom a tichom prostredí mestského parku, pri ramene rieky Váh. Hotel je vhodný na dlhodobé kúpeľné aj relaxačné, skrášľovacie a ozdravné pobyty.

Poloha - Hotel Park v Piešťanoch je vzdialený necelých 300 m od pešej zóny a 500 m od Kúpeľného ostrova.

Ubytovanie -

Hotel ponúka komfortné ubytovanie v 104 izbách, ktoré sú vybavené kúpeľňou s WC, káblovou LCD televíziou, Wi-Fi, minibarom, rádiobudíkom, telefónom, sušičom na vlasy, županmi a papučkami. Izby a niektoré apartmány majú balkón.

Typy izieb:
Dvojlôžková izba s možnosťou jednej prístelky v podobe rozkladacieho lôžka (vhodná pre jedno dieťa do 12 rokov). Na balkóne s výhľadom do prírody je pripravené posedenie. Rozloha izby je 17 až 23 m2 a balkóna 2,8 až 3,5 m2.
Apartmán štandard s možnosťou 2 prísteliek má dvojlôžkovú spálňu (15,7 m2) a obývaciu izbu (26,7 m2) s rozťahovacím gaučom s možnosťou 2 prísteliek. K jeho vybaveniu patrí chladnička, varná kanvica, čajový a kávový servis. Niektoré apartmány sú s klimatizáciou (za poplatok). Apartmán má rozlohu 48,50 m2 a balkón s posedením 2,8 až 3,5 m2. 
Štúdio s možnosťou 2 prísteliek na rozťahovacom gauči. K jeho vybaveniu patrí chladnička/minibar, varná kanvica, čajový a kávový servis. Štúdio má terasu s posedením. Rozloha štúdia je 62,4 m2 a terasy 15,7 m2.
Rodinný apartmán Lux pre 4 osoby ma spálňu a obývaciu izbu s rozťahovacím gaučom s možnosťou 2 prísteliek. K jeho vybaveniu patrí chladnička, varná kanvica, čajový a kávový servis, trezor a klimatizácia (za poplatok 6 €/noc). Rozloha apartmánov Lux je 32,2 až 58,5 m2.

Stravovanie - v závislosti od zakúpeného balíčka

Vybavenie a služby hotela - HOTEL
V hoteli Park je požičovňa bicyklov a palíc na nordic walking, fit program v bazéne. Pre deti je pripravený detský kútik. Večer sa koná zábava so živou hudbou. V celom hoteli je Wi-Fi zdarma. Hostia môžu využiť uzatvorené a monitorované parkovisko za poplatok 2 €/noc/auto.

REŠTAURÁCIE
Reštaurácia Park ponúka domáce špeciality aj jedlá z medzinárodnej kuchyne (francúzskej, talianskej, maďarskej a pod.). Pripravuje tiež jedlá vhodné pre celiatikov. V reštaurácii je sedenie pre 150 osôb. V kaviarni sa podávajú domáce zákusky a káva, kapacita je 60 osôb. Na letnej terase je pripravené sedenie pre 40 ľudí. Jej súčasťou je detské ihrisko. SKY BAR na šiestom poschodí s panoramatickou terasou ponúka miešané drinky. Kapacita je 40 osôb.

ŠPORT & ZÁBAVA
V okolí hotela Park v Piešťanoch je množstvo príležitostí na športové aktivity:Ratnovská zátoka je vhodná na wakeboarding, wakeskating, vodné lyže. K dispozícii je trampolína, Vodníkov domček, pieskovisko, šmykľavky, hojdačky.Sĺňava je vhodná na kanoistiku, člnkovanie a windsurfing. Nájdete tu tiež plážové ihrisko. Okruh okolo Sĺňavy (Kolokruh Sĺňava) je vhodný na in-line korčuľovanie. Otvorený je od apríla do októbra.Okrem toho je k dispozícii 9-jamkové Piešťanské golfové ihrisko, squash v Squash clube, tenisové centrum, Bowling center Victoria. Okolie Piešťan je vďaka 150 km cyklotrás vhodné na cykloturistiku. Vyskúšať môžete aj jazdu na koni (plemeno Paso Fino Colombiano).Priamo v hoteli je k dispozícii posilňovňa a biliard.

WELLNESS & SPA
V hotelovom wellness centre môžu hostia využiť whirlpool, sauny (fínska, parná, infra). Súčasťou krytého bazénu je vodný gejzír, dnové kreslá a vodopád. Bazén je prepojený s letnou terasou s ležadlami. Hostia môžu vyskúšať aj niektorú z ponúkaných masáži – thajská, shiatsu, ajurvédska, champi, reflexné masáže alebo masáže lávovými kameňmi, príp. zábaly vrátane bahenného. 

TIPY NA VÝLETY
Hrad Beckov
Čachtický hrad
Červený kameň
Trenčiansky hrad
Topoľčiansky kaštieľ
Smolenický zámok
Nitriansky hrad
Park miniatúr v obci Podolie

Balíček 1 - Seniorský pobyt PLANET FIT
ubytovanie na 4 noci, plná penzia, popoludňajšia káva a koláčik, 1x parafango zábal, voľný vstup do bazéna, denne hodinový vstup do sauny, vstup do fitness, 20% zľava na procedúry, zástupca CK SATUR počas celého pobytu

Praktické cvičenia:
Ranný strečing
Zdravý chrbát
Pilates pre seniorov
 Cvičenie vo vode
Pohybové aktivity v exteriéri

Teoretické prednášky:
 Držanie tela a ergonómia (správne dýchanie, chôdza, sedenie...)

 Zdravý životný štýl:
1. jedlo a nejedlo
2. fyzická aktivita
3. zdravý spánok
4. hra ako cvičenie pre mozog
5. slnko a kyslík
6. riadené riziko

Jedlo ktoré má zmysel

Večerný program:
 Večer hier
Tanečný večer

Balíček 2 - Wellness pobyt – ubytovanie s polpenziou, 1x káva v kaviarni, 1x klasická čiastočná masáž (20 min.), 1x oxygenoterapia (20 min.), 1x parafango zábal (20 min.), 2x vstup do saunového sveta na 1 hodinu, voľný vstup do bazéna a fitnes, fit program v bazéne. Pobyt na 2 noci s možnosťou predĺženia. 20% zľava na ďalšie wellness & liečebné procedúry.

Balíček 3 - Harmony pobyt - ubytovanie s polpenziou, 1x welcome drink (pohár vína) v kaviarni, 1x masáž lávovými kameňmi (40 min.), 1x perličkový kúpeľ alebo hydromasážna vaňa (20 min.), 1x oxygenoterapia (20 min.) alebo biolampa (10 min.), 1x champi - indická masáž hlavy pre dámu / tibetská masáž pre pána (20 min.), 1x parafango zábal (20 min.), 2x vstup do saunového sveta na 1 hodinu, voľný vstup do bazéna a fitnes centra, fit program v bazéne, 20% zľava na ďalšie wellness & liečebné procedúry

Balíček 4 - Senior pobyt – ubytovanie s polpenziou, 1x káva a domáci koláč v kaviarni, 1x vstupná lekárska konzultácia, 1x klasická masáž čiastočná (20 min.), 1x perličkový kúpeľ alebo hydromasážna vaňa (20 min.), 1x lokálny bahenný zábal kĺbov alebo parafango zábal (20 min.), 1x oxygenoterapia (20 min.), 1x mäkké techniky s fyzioterapeutkou (20 min.), voľný vstup do bazéna a fitnes, fit program v bazéne. Pobyt na 5 nocí s možnosťou predĺženia. 20% zľava na ďalšie wellness & liečebné procedúry.

Balíček 5 - Liečebný pobyt – ubytovanie s polpenziou, welcome drink (pohár vína v kaviarni), 1x vstupná lekárska konzultácia, 5, 10, 15 alebo 20 procedúr podľa odporúčania lekára (bahenný zábal, sírny kúpeľ, hydromasážna vaňa, perličkový kúpeľ, klasická masáž čiastočná, reflexná masáž chrbta, mäkké techniky, TENS, interferenčné a diadynamické prúdy, ultrazvuk, magnetoterapia, REBOX-PHYSIO, laser, oxygenoterapia, plynové insuflácie, lokálna kryoterapia, individuálny alebo skupinový telocvik, škola chrbta, hydrokinezioterapia, biolampa, voľný vstup do bazéna a fitnes centra, fit program v bazéne, župan a papuče na izbe. Odporúčaný deň nástupu na liečebný pobyt je nedeľa.

Doprava - Hotel Park je dostupný individuálnou dopravou.

Oficiálne hodnotenie - ****

Pre deti - Rodinný klub PLANET FUN so 4 slovenskými animátormi
Termín: 28.10. - 01.11.2021
(jesenné prázdniny)

MINI klub pre deti od 4 – 8 rokov • MAXI klub pre deti od 9 – 12 rokov • výroba náramkov priateľstva • bazénovica • Halloweenske koláče • mystery box • vyrezávanie tekvíc • súťaž o najkrajšiu tekvicu • nočný lampiónový sprievod • výzdoba hotela • halloweenske tvorivé dielničky • výroba slizu • výroba strašidelných masiek a kostýmov • nočný lampiónový sprievod • maľovanie na tvár • halloweenska večera • lov na čarodejnicu • halloween minidisco • halloweensky kvíz a scary story • halloweenska kliatba (celoprázdninová aktivita) • skúška odvahy

Pre dospelých: wellness • ranný strečing • mystery box od detí • prechádzky po hrádzi • večerné programy: rodinné vyrezávanie tekvíc • halloweensky kvíz • večer s skybare bez detí • halloweensky photoshooting • halloweenska párty

Balíček 6 - Relax pobyt - polpenzia, voľný vstup do bazéna a fitnes (v čase otváracích hodín), 1x vstup do saunového sveta na 1 hodinu, 20% zľava na wellness & liečebné procedúry. Pobyt na minimálne 2 noci.

Balíček 7 - Ubytovanie s raňajkami - ubytovanie s raňajkami od 2-7 nocí

Balíček 8 - Imunoreštart - ubytovanie s polpenziou, 1x bylinkový čaj, 1x klasická čiastočná masáž (20 min.), 1x oxygenoterapia (20 min.), 1x nordic walking s fyzioterapeutkov (40 min.), 1x skupinové zdravotné cvičenie vo vode (20 min.), 1x dychové cvičenie (20 min.), 20% zľava na liečebné procedúry, voľný vstup do bazéna a fitness, vstup do saunového sveta 2x 1 hodina počas pobytu, fit program v bazéne, župan a papuče

Balíček 9 - Refresh - ubytovanie s polpenziou, 1x refresh drink, 1x poobedňajšia siesta pri káve, 1x refresh masáž (20 min.), 1x oxygenoterapia (20 kin.), 1x bonus 10 EUR na procedúry, 20% zľava na liečebné procedúry, voľný vstup do bazéna a fitness, vstup do saunového sveta 2x 1 hodina počas pobytu, fit program v bazéne, župan a papuče

Balíček 10 - Vianočný pobyt - ubytovanie s polpenziou, 1x ovocný tanier, slávnostná 4-chodová večera so živou hudbou, Vianočný darček pri Štedrej večeri, minerálna voda, káva, karafa vína alebo prosecca pre 2 osoby, Vianočný punč 25.12., Štefanská párty s malým občerstvením, 1x 20min. klasická masáž, 1x 20 min. parafango zábal, 1x 20 min. oxygenoterapia alebo 1x 10 min. biolampa, 1x 20 min. lokálny bahenný zápal kĺbov, 1x 20 min. hydromasážna vaňa alebo 1x 20 min. perličkový kúpeľ, 1x 20 min. skupinový telocvik, 20% zľava na všetky wellness a liečebné procedúry, zdarma vstup do bazéna a fitness, vstup do saunového sveta 3x 1 hodina počas pobytu, fit program, župan a papuče

Balíček 11 - Halloween pobyt - ubytovanie s polpenziou, 1 nápoj počas večere grátis (pivo, víno, nealko), animačný program pre deti i dospelých -animátori klubu PLANAET FUN, 20% zľava na wellness a liečebné procedúry, zdarma vstup do bazéna a fitness, vstup do saunového sveta 2x 1 hodina počas pobytu, župan a papuče, neskorý check-out (o 12:00 hod.)

Balíček 12 - Silvestrovský pobyt - ubytovanie s polpenziou, 1x ovocný tanier, Silvestrovský večer so skvelou hudbou a tombolou (slávnostná večera, minerálna voda, káva, karafa vína alebo prosecca pre 2 osoby, neskorý bufet, polnočná kapustnica, novoročný prípitok), 1x 20min. klasická masáž, 1x 20 min. parafango zábal, 1x 20 min. oxygenoterapia alebo 1x 10 min. biolampa, 1x 20 min. lokálny bahenný zápal kĺbov, 1x 20 min. hydromasážna vaňa alebo 1x 20 min. perličkový kúpeľ, 1x 20 min. skupinový telocvik, 20% zľava na všetky wellness a liečebné procedúry, zdarma vstup do bazéna a fitness, vstup do saunového sveta 3x 1 hodina počas pobytu, fit program, župan a papuče


Celková cena zahŕňa - V závislosti od zakúpeného balíčka.

Celková cena nezahŕňa - POVINNÉ DOPLATKY
Na mieste sa platí miestny poplatok.

OSTATNÉ DOPLATKY

Poplatok za domáce zviera (psa) 30 EUR / noc
Pobyt s domácim zvieraťom (psom) je možný len na izbách štandard (len na 1. a 2. poschodí hotela) Na izbe môže byť počas pobytu len jedno domáce zviera (pes) Pri rezervácii pobytu je potrebné hneď nahlásiť domáce zviera, resp. psa (ešte pred príchodom do hotela)


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -