Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Side Crown Palace ***** Turecko SideTermíny a ceny

Hotel Side Crown Palace ***** Turecko Side

Popis - Vzdialenosť od letiska: 65 km Najbližšie mesto (km): Side (7 km) Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 400 m

Základné informácie - Príjemný päťhviezdičkový hotelový rezort s dobrými službami je vhodný pre všetky vekové kategórie; hotel má spolu 444 izieb, 5 bazénov, akvapark, ktorý poteší deti i dospelých. Hotel sa nachádza v blízkosti peknej piesočnatej pláži na ktorú sa pohodlne dostanete hotelovým autobusom. V hotely sa nachádza Spa centrum, kaderník, konferenčná miestnosť, mini market, posilňovňa. Wifi je v lobby bez poplatku.

Poloha - Hotel sa nachádza iba 7 km od Side a 12 km od mestečka Manavgat. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 65 km.

Vybavenie izieb - Štandardná izba má balkón/terasu, AC, telefón, SAT-TV, minibar, trezor (za poplatok), kúpeľňu so sprchou a fénom. K dispozícii sú 4 izby pre hendikepovaných klientov.

Pláž - Piesočnatá pláž je od hotela vzdialená 400 m, na pláž premáva hotelový autobus; ležadlá, slnečníky a matrace sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava - Hotel má 1 hlavnú reštauráciu, ktorá podáva jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne, 4 à la carte reštaurácií (tureckú, mexickú, taliansku, rybiu). Hosťom sú k dispozícii 4 bary, vrátane baru na pláži a na diskotéke (za polatok).

Pre deti - Bez poplatku deti využívajú animácie, akvapark a kino, detský bufet v hl.reštaurácii. Stráženie detí je za poplatok.

Šport a zábava - Zdarma môžete využiť denné a večerné animácie, plážový volejbal, fitness. Spoplatnené sú motorové vodné športy na pláži, herňa.

Wellness - Bez poplatku môžete využiť turecký kúpeľ. SPA a wellness centrum poskytuje za poplatok masáže, starostlivosť o telo a pleť, píling.

Koncept - All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy, večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, zmrzlinu, nealkoholické nápoje, miestne alkoholické a teplé nápoje. Čerstvé ovocné šťavy, nápoje vo fľaši a dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis konceptu dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Web - http://www.sidecrownhotels.com/


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -