Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Sorea Urán *** Slovensko Tatranská LomnicaTermíny a ceny

Hotel Sorea Urán *** Slovensko Tatranská Lomnica

Úvod - Tatranská Lomnica je jedna z najväčších a najkrajších osád na území Vysokých Tatier. Nachádza sa 6 km východne od Smokovca, na úpätí Lomnického štítu.

Poloha - Hotel sa nachádza pri vstupe do Tatranskej Lomnice od Starého Smokovca, neďaleko železničnej stanice a oproti nástupnej stanice lanovky na Skalnaté pleso a Lomnický štít.

V skratke o hoteli - Vyhľadávaný hotel sa nachádza v centre Tatranskej Lomnice, neďaleko nástupnej stanice na lanovku, ktorá vedie až na Lomnický štít. Nové wellness centrum. Možnosť ubytovania s rodinných izbách.

Stravovanie - Raňajky a večere formou bufetových stolov, obedy výber z menu vrátane vegetariánskeho.

Vybavenie a služby hotela - Reštaurácia, aperitív bar, nové wellness centrum Urania, stolný tenis, biliard, detský kútik. Wi-Fi v celom hoteli zdarma. Parkovanie pred hotelom na nestráženom parkovisku zdarma alebo v hotelovej garáži za poplatok.

Vybavenie izieb - Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, kúpeľňa, WC, SAT TV, telefón, balkón. Štvorlôžková rodinná izba s možnosťou prístelky - dve prepojené izby so spoločným sociálnym zariadením. V hoteli sú aj bezbariérové izby. Detská postieľka za poplatok 2 €/noc. Možnosť priviesť zviera za poplatok 10 €/noc.

Poznámka - Uvedené ceny platia pri pobyte na min. 2 noci. 30% zľava na vstup do Aqua Relaxcentra v hoteli Titris v Tatranskej Lomnici alebo v hoteli Trigan na Štrbskom Plese, 20% zľava na bowling v hoteli Hutník v Tatranských Matliaroch, 30% zľava zo základného vstupného do bazéna v hoteli Máj alebo na termálne kúpalisko pri hoteli Máj.

Balíček 1 - Ubytovanie s polpenziou
Pobyty s polpenziou na ľubovoľný počet nocí. V silvestrovskom termíne silvestrovská večera.Dieťa do 12 r. ubytovanie na prístelke a polpenzia zdarma, zľavy pre deti platia pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 r. bez služieb zdarma.

Balíček 2 - Wellness Urania
Ubytovanie s polpenziou, denne 2-hod. vstup do wellness centra Urania. Pobyty na 3 až 7 nocí.

Balíček 3 - Adventný wellness pobyt
Ubytovanie s polpenziou, denne vstup do wellness centra URANIA, pobyty 3 - 7 nocí.

Balíček 4 - Čaro Vianoc
Ubytovanie s polpenziou, štedrovečerná večera, denne vstup do wellness centra URANIA, pobyty 4 - 6 nocí.

Balíček 5 - Wellness pobyt AprésSKI
Ubytovanie s polpenziou, denne vstup do wellness centra URANIA, pobyty 3 - 7 nocí.

Balíček 6 - Jar za dverami
Ubytovanie s polpenziou, denne vstup do wellness centra URANIA, pobyty 3 - 7 nocí.


Celková cena zahŕňa - Ubytovanie s polpenziou. Jedno dieťa do 12 r. ubytovanie na prístelke a polpenzia zdarma, zľavy pre deti platia pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 r. bez služieb zdarma.

Celková cena nezahŕňa - Povinné doplatky: Doplatok za rodinnú izbu (podľa počtu osôb v izbe). Miestna daň za ubytovanie (platí sa na mieste). Doplatok za 1/1 15 EUR/noc. Doplatok za garáž 5 EUR/noc.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -