Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Tourist *** Taliansko SiciliaTermíny a ceny

Hotel Tourist *** Taliansko Sicilia

Útulný hotel postavený blízko turistického centra Cefalu Vás zaujme najmä svojou polohou ako aj krásnou piesočnatou plážou.Poloha:
Hotel je situovaný v obľúbenom stredisku Cefalu, ktorého centrum spoločne s nákupnými možnosťami je vzdialené iba 1 km a dostanete sa tam príjemnou prechádzkou. Medzinárodné letisko v Palerme je vzdialené 100 km od hotela.

Vybavenie:
2- poschodová budova, 46 izieb, výťah, recepcia s WiFi, reštaurácia, bar, vonkajší bazén, stolný tenis.

Ubytovanie:

2- lôžkové izby superior s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek, za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., individuálne ovládateľná klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, WiFi, TV, chladnička, trezor., balkón/terasa.Stravovanie:
Polpenzia, za doplatok možná plná penzia. Raňajky formou bufetu 07:30 - 10:00, obedy 12:30 - 14:00 a večere 19:30 - 21:00 prebiehajú formou výberu z menu. Za poplatok: miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Podrobný rozpis konceptu stravovania dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.

Pláž:
Súkromná piesočnatá pláž sa nachádza iba 50 m od hotela a dostanete sa na ňu prechodom cez miestnu komunikáciu. Plážový servis ako sú ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zdarma.

Hotel Tourist
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Catania - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


INFORMÁCIE O POISTENÍ (leto 2021)

Vzhľadom na to, že poisťovne ešte len pripravujú produkt, ktorý by reflektoval

na aktuálnu situáciu spojenú s ochorením COVID a zároveň pre možnosť klienta až do 16.4.2021 zrušiť/zmeniť objednaný zájazd, budeme do dátumu 16.4 vystavovať "Zmluvy o zájazde" bez "Poistnej zmluvy". Pri rezervácii máte ožnosť zvoliť si nepovinný príplatok s názvom "Mám záujem o -Kompl. cest.poistenie" - nateraz bude príplatok cene 0€. Sadzba i návrh poistnej zmluvy Vám budú zaslané po 16.4.2021 a Vaša zmluva bude aktualizovaná o poistenie.


Happy Travel COVID GARANCIA

100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom poisťovne ECP. Sadzba i návrh poistnej zmluvy Vám budú zaslané po 16.4.2021 a Vaša zmluva bude aktualizovaná o poistenie.
 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -