Vyhľadávanie zájazdu

Iberostar Selection Varadero ***** Kuba Varadero Termíny a ceny

Iberostar Selection Varadero ***** Kuba Varadero

Iberostar Selection Varadero *****, Varadero - Popis: luxusný hotelový komplex s 386 izbami v trojposchodových vilách, sa nachádza asi 8 km od centra Varadera, v upravovanej tropickej záhrade.

- Vybavenie: lobby s recepciou, Wi-Fi za poplatok, 5 reštaurácií, 6 barov (lobby bar otvorený 24 hodín denne), detský klub, kaderník, obchod so suvenírmi, kúpeľné centrum.

- Pláž: rozľahlá biela piesočná pláž priamop pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a osušky zdarma

- Zábava a šport: 3 bazény, detský bazén, diskotéka. All Inclusive program zahŕňa: fitness, aerobic, lukostreľbu, saunu, tenis, plážový volejbal, aerobik, biliard, stolný tenis, centrum vodných športov: katamarán, kajak, windsurfing, šľapadlá. Animačné programy - večerné show. 18-jamkové ihrisko v blízkosti.

- Stravovanie: All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy aj večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, snacky a neobmedzenú konzumáciu nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov 24 hodín. Možnosť večere v reštaurácii À la carte - nutná rezervácia vopred.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa,WC, sušič na vlasy, klimatizácia, TV, telefón, minibar, trezor, balkón, žehlička, kávovar. V základnej cene izba Standard. Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby + 2 deti.

- Vyšší štandard ubytovania spracujeme na vyžiadanie - izba Junior Suite a Spa Junior Suite.

- https://www.iberostar.com/en/hotels/varadero/iberostar-varadero/

deň 1 - ODLET DO HAVANY/VARADERA: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Havany/Varadera. Uvítanie na letisku, transfer do hotela vo svetoznámom letovisku Varadero, ktoré je od Havany vzdialené 140 km. Ubytovanie, nocľah.

deň 2 - VARADERO: Pobyt v hoteli vo Varadere s raňajkami, polpenziou či s programom All Inclusive. Najväčšie turistické letovisko Kuby Varadero sa veľmi rýchlo rozvíja, prebieha tu výstavba veľmi kvalitných hotelov s kvalitnými službami. Pláž s jemným bielym pieskom a pozvoľným vstupom do vody sa ťahá v dĺžke viac ako 20 km a ponúka ideálne podmienky na kúpanie, opaľovanie a vodné športy. Obľúbený program All Inclusive zahŕňa raňajky, obed aj večeru formou švédskych stolov, občerstvenie počas dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby vrátane vynikajúcich miestnych kokteilov a širokou ponukou športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov. Počas dňa aj večer hotely usporadúvajú animačné programy pre hotelových hostí vrátane opatrovania detí.

deň 11 - VARADERO - VIEDEŇ: Raňajky, popoludní transfer na letisko v Havane/Varadere a odlet do Viedne.

deň 12 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -