Vyhľadávanie zájazdu

Imazing Ngapali Resort **** Barma NgapaliTermíny a ceny

Imazing Ngapali Resort **** Barma Ngapali

Imazing Ngapali Resort *****, Ngapali - Popis: Na najkrajšej pláži v Myanmare sa nachádza Amazing Ngapali Resort, luxusný rezort, ktorý pozostáva zo 49 ubytovacích jednotiek zasadených v tropickej záhrade.

- Vybavenie: recepcia, reštaurácia Zee Phyu Gone s ázijskou a európskou kuchyňou, bar El Mar s úžasným výhľadom na Bengálsky záliv, wellness centrum Spa Thukha, vonkajší bazén s barom, 24-hodinový izbový servis, práčovňa, lekár na telefóne, volejbalové ihrisko, 18-jamkové golfové ihrisko v blízkosti rezortu, požičovňa bicyklov, možnosť prenájmu rybárskej lode, pripojenie na internet.

- Pláž: piesočnatá pláž pred hotelom.

- Stravovanie: raňajky.

- Vybavenie izieb: priestranné vily (55 m2) sú vkusne a pohodlne zariadené v kombinácii tradičného dekóru a moderného zariadenia s individuálnou klimatizáciou, satelitným TV, minibarom, zariadením na prípravu čaju a kávy, sušičom vlasov a elektronickým trezorom.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom a let do Yangonu.

deň 2 - YANGON: Prílet do Yangonu, transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - YANGON – THANDWE: Raňajky. Fakultatívna prehliadka Yangonu vrátane najväčšej zlatej pagody na svete – pagody Shwedagon. Poobede transfer na letisko a odlet do Thandwe, po prílete transfer do letoviska Ngapali. Ubytovanie v hoteli, nocľah.

deň 4 - NGAPLI: Raňajky. Pobyt pri mori, individuálny program s možnosťou využitia fakultatívnych výletov – trekking na horu Amata, poobedňajší výlet dediny Thandwe, zapožičanie bicyklov, vodné športy a podobne.

deň 9 - THANDWE – YANGON – BANGKOK – VIEDEŇ: Raňajky, odlet do Yangonu a následne do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -