Vyhľadávanie zájazdu

JAZ Makadi Oasis ***** Egypt Hurghada Makadi BayTermíny a ceny

JAZ Makadi Oasis ***** Egypt Hurghada Makadi Bay

ÚVOD:

Hotel sa rozkladá v známej rekreačnej oblasti Madinat Makadi. Patrí do svetovo známej hotelovej siete, ktorá je zárukou kvalitných služieb. Postavený je v štýle Arabskej dedinky a ide o jeden z najväčších rezortov v Medinat Makadi, no napriek svojej rozlohe poskytuje všetko pohodlie.  Časť Club je ideálnym miestom dovolenky pre rodiny s deťmi a Resort ponúka ideálnu dovolenku pre páry. Hotel bol ocenený mnohými enviromentálnymi cenami a rozprestiera sa na 250 m dlhej pláži. 

 

Vo svojich priestoroch hotel ponúka ubytovanie v štandardných 2 – lôžkových izbách s max. 2  prístelkami, všetky izby sú vybavené balkónom alebo terasou. Hotel disponuje hotelovou recepciou a zmenárňou, hlavnou reštauráciou, a la carte reštauráciami (rôzne v areáli Madinat Makadi Resort), 4 barmi, bazénom (slnečníky a ležadlá zadarmo), internetovým pripojením, obchodmi so suvenírmi, mini klubom a strážením detí na vyžiadanie za poplatok. V blízkosti sa nachádza aj známy aqua park so 46 šmykľavkami.

 

Hotel svojím klientom ponúka animačné programy, večerné programy, plážový volejbal, vodná gymnastika, vodné pólo, aerobik, 2 tenisové kurty (osvetlenie a vybavenie za poplatok), boccia, šípky, stolný tenis, lukostreľba, Spa centrum, sauna, masáže, squashový kurt, fitness, potápačské centrum, jazda na koňoch, golf, vodné športy na pláži. LOKALIZÁCIA:

Pre zobrazenie lokality kliknite TU

letisko Hurghada - cca 30 km

centrum Hurghada - cca 45 kmPLÁŽ:

cca 200 - 500 m od pláže

pozvoľný vstup

korálové podložie (odporúčame obuv do vody)UBYTOVANIE:

max. obsadenosť : 2 LI + 2 prístelky

WC, kúpeľňa, sušič na vlasy

TV/SAT, izbový telefón

mini bar

trezor

prepojené izby na vyžiadanieSTRAVOVANIE:
all inclusive

MOŽNOSTI VYŽITIA:

plážový volejbal, vodná gymnastika, vodné pólo, aerobik

aquapark

tenisové kurty, squashový kurt

boccia, šípky, lukostreľba, stolný tenis

fitness

potápačské centrum

jazda na koňoch

golfODPORÚČAME:
pre všetky vekové kategórie aj pre rodiny s deťmi, nakoľko táto oblasť a hotel disponuje širokým spektrom možností zábavy, aktivít a tiež odpočinku.


 

V cene je zahrnuté: spiatočná letenka, letiskové, bezpečnostné, palivové a servisné poplatky, transfer do/z hotela, ubytovanie, príslušné stravovanie, delegát CK. V prípade zadania do kalkulácie aj poistenie a poplatok za víza (nepovinné poplatky cez CK)

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -