Vyhľadávanie zájazdu

Jeruzalem - Mimoriadna ponuka!Termíny a ceny

Jeruzalem - Mimoriadna ponuka!

Rámcový program zájazdu

1. deň : Odlet z Viedne alebo Prahy (bude upresnené ). Prílet do Tel Avivu na letisko Ben Gurion. Transfer do Jeruzalema. Zoznámenie sa s okolím hotela. Nocľah. 2 . deň : Po raňajkách zoznámenie s miestnym sprievodcom, celodenný peší okruh mestom. Návšteva Chrámu Božieho hrobu na Golgote, Olivetská hora s najkrajším výhľadom na mesto, údolie Kidron a Getsemanská záhrada, prechádzka starým vnútrom mestom s Krížovou cestou, Múr nárekov, Židovská štvrť, vyhliadka na Skalný chrám na Chrámovom návrší so starobylou mešitou Al Aksá. Návrat do hotela. Fakultatívne večera a nocľah. 3.deň: Po raňajkách v hoteli pokračovanie prehliadky : Jaffská brána, hora Sion, kostol Dormition , Davidova hrobka, židovské nové mesto - Veľká synagóga, malebná štvrť Jemin Moše, hotel King David, architektonicky zaujímavá budova YMCA. Popoludní možnosť spoločné prechádzky rušnou obchodnou štvrťou Nového mesta. Fakultatívne večera v hoteli, voľno k samostatnej prechádzke v centre mesta. 4.deň: Po raňajkách možnosť poldenného výletu autobusom do Betlehema s návštevou kostola Narodenia Pána - jedno z najvýznamnejších pútníckych miest kresťanov. Popoludní prehliadka pôsobivého múzea a pamätníka holocaustu Yad Vashem (zdarma), Pamätník detí, Alej spravodlivých medzi národmi. Návrat do hotela modernou električkou , cestou je možné vystúpiť na typickú tržnicu Machane Jehuda. Fakultatívne večera v hoteli , možnosť prechádzky ortodoxnou židovskou štvrťou (u žien nutná dlhá sukňa). Nocľah v hoteli. 5.deň: V skorých ranných hodinách alebo počas dňa (podľa letového poriadku ) odjazd na letisko Ben Gurion v Tel Avive , odlet do Prahy alebo Viedne.

Základná cena zahŕňa

letenku na pravidelnej linke do Tel Avivu a späť, letiskové taxy , príručná batožina do 8 kg , 4 x nocľah v 3* hoteli s raňajkami, služby sprievodcu po celú dobu zájazdu

Základná cena nezahŕňa

transfer na letisko vo Viedni alebo Prahy ani tam ani späť, prípadné vstupy , komplexné cestovné poistenie, prepitné pre zahraničného sprievodcu a vodiča (cca 10-15 USD na osobu) , 3 x večera 48,- eur , poldenný výlet do Betlehema 20,- eur, príplatok 1/1 izba 196,- eur, batožina do 20 kg 52,- eur .

Poznámky a informácie

Názor CK

Mimoriadna ponuka do Jeruzaléma ! Mimoriadna ponuka , skvelá cena a obmedzený počet miest!

CK si vyhradzuje právo zmeny programu. Časový sled programu môže byť upravený s prihliadnutím k aktuálnej situácií .


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -