Vyhľadávanie zájazdu

KamčatkaTermíny a ceny


deň 10 deň VRTULNÍKOM NAD KAMČATKOU Raňajky Tento - vám umožní trochu si odpočinúť po aktivitách z predchádzajúcich dní. Pokiaľ počasie dovolí, môžete podniknúť fakultatívny let vrtuľníkom nad údolím s gejzírmi, ktoré sa nachádzajú v Kronotskej biosferickej rezervácii. Táto chránená oblasť je jednou z najväčších a zároveň najstarších v Rusku, pokrýva viac ako milión hektárov pôdy a zahŕňa hory, ľadovce, aktívne a vyhasnuté sopky, rieky, jazerá, ostrovy, pláže a tiež divokú zver. Let trvá približne jednu hodinu a pätnásť minút. Nocľah v ubytovni.: 10. deň VRTULNÍKOM NAD KAMČATKOU Raňajky. Tento deň vám umožní trochu si odpočinúť po aktivitách z predchádzajúcich dní. Pokiaľ počasie dovolí, môžete podniknúť fakultatívny let vrtuľníkom nad údolím s gejzírmi, ktoré sa nachádzajú v Kronotskej biosferickej rezervácii. Táto chránená oblasť je jednou z najväčších a zároveň najstarších v Rusku, pokrýva viac ako milión hektárov pôdy a zahŕňa hory, ľadovce, aktívne a vyhasnuté sopky, rieky, jazerá, ostrovy, pláže a tiež divokú zver. Let trvá približne jednu hodinu a pätnásť minút. Nocľah v ubytovni.

deň 11 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE) Raňajky. Transfer na letisko, odchod do Prahy (Viedne) s prestupom v Moskve.:


CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

leteckú dopravu Praha – Petropavlovsk-Kamčatskij a späť s prestupom (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok), program a transfery podľa programu, 9x nocľah v jednoduchých ubytovniach alebo v stanoch, 9x raňajky, 7x obed, 5x večera, potrebné povolenia, anglicky hovoriaci sprievodca pri skupine minimálne 22 osôb v medzinárodnom zložení, sprievodca ESO travel pri skupine minimálne 10 osôb v rámci medzinárodnej skupiny minimálne 22 osôb,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

letiskové taxy 189,- EUR, ruské vízum 80,- EUR (o vízum je možné požiadať prostredníctvom CK), fakultatívne výlety, prepitné 40,- EUR, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň,

Poznámka: minimálny počet účastníkov zájazdu - 10 osôb.

Zmena programu vyhradená.

Poznámka: zájazd má expedičný charakter, v závislosti od rozmarov prírody a počasia môže dôjsť k ľahkým programovým modifikáciám, zmeny sú však vždy uskutočňované za účelom maximalizovať poznanie danej oblasti a zážitok z divokej prírody.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -