Vyhľadávanie zájazdu

Kata Palm Beach Resort, Phuket - Phi Phi Cabana Resort, Phi Phi - Lanta Sand Resort, Ko LantaTermíny a ceny

Kata Palm Beach Resort, Phuket - Phi Phi Cabana Resort, Phi Phi - Lanta Sand Resort, Ko Lanta

Kata Palm Beach Resort ****, Phuket - Popis: nádherný rezort v thajskom štýle Vám ponúka perfektnú nezabudnuteľnú dovolenku - plne a moderne vybavené izby, služby, vybavenie a ľahká pešia dostupnosť pláže, na ktorú môžete tiež využiť zadarmo transfer priamo z recepcie hotela, ktorá je vybavená slnečníkmi a ležadlami zdarma. Rezort má výhodnú polohu blízko reštaurácií, barov a nákupných možností, ktoré sú samozrejmou súčasťou jednej z najkrajších pláží na Phukete - pláže Kata. Rezort má k dispozícii 184 izieb, ktoré sú obklopené bazénom a tropickou záhradou. V základnej cene je ubytovanie v izbách superior s výhľadom na bazén. 2 deti s 2 dospelými možné ubytovať s použitím jednej prístelky.

- Vybavenie: 3 reštaurácie, knižnica s možnosťou internetu, zmenáreň, konferenčná miestnosť, detské ihrisko s klubom, babysitting.

- Zábava a šport: 2 bazény s bazénikom pre deti, fitnes centrum.

- Pláž: rezort sa nachádza cca 10 min chôdze od nádhernej bielej piesočnatej pláže, možnosť využiť transfer z / do hotelovej recepcie, slnečníky a ležadlá zdarma (počet obmedzený).

- travovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, SAT-TV, minibar, rýchlovarná kanvica, trezor, sušič vlasov, dáždnik.

- https://www.katapalmresort.com/

Phi Phi Cabana Resort ****, Phi Phi - Popis: hotel je situovaný medzi dvoma plážami Tonsai Bay a Loh-Dalum Bay, preto si počas raňajok môžete vychutnať pohľad na prístav, ktorý sa od rána hemží rybármi a počas dňa z druhej strany zátoku, ktorá kopíruje pláž pri hoteli. Hotel ponúka 162 izieb, v základnej ponuke sú izby Deluxe. Izby Junior Suite, kde je možné ubytovať rodiny s 2 deťmi, sú za príplatok a na vyžiadanie.

- Vybavenie: 3 reštaurácie, bar pri bazéne, konferenčná miestnosť, detská opatrovateľka, čistiareň, obchod so suvenírmi, izbový servis, internet.

- Pláž: piesočná, priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: 2 bazény, fitnescentrum, thajské masáže, sauna, kurzy varenia, tenisový kurt, potápačské centrum, basketbalové ihrisko, plážový volejbal. Ležadlá a slnečníky zdarma len pri bazéne.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, balkón, kávovar, SAT-TV minibar, kúpeľňa s WC, fén a trezor.

- https://www.phiphiisland-cabana.com/

Lanta Sand Resort ****, Ko Lanta - Popis: kvalitný hotel sa nachádza na západnom pobreží ostrova Ko Lanta, obklopený panenskou prírodou a krištáľovými vodami Andamanského mora, na pláži Phra Ae. V hoteli je celkovo 78 izieb, suít a viliek, hojne sú využité prírodné materiály a tropické drevá. V základnej ponuke sú vily Deluxe, na vyžiadanie za príplatok sú možné vily priamo na pláži, izby so vstupom do bazéna, prípadne rodinné izby.

- Vybavenie: reštaurácia na pláži, odkiaľ môžete sledovať západ slnka ponúka thajskú i medzinárodnú kuchyňu, v jednom z dvoch barov si môžete vychutnať osviežujúci nápoj, ďalej je k dispozícii room servis, konferenčná sála, požičovňa motoriek, pripojenie k internetu, obchodík.

- Pláž: piesočná pláž je priamo pred hotelom.

- Zábava a šport: 2 bazény, vírivka, požičovňa kajakov a horských bicyklov, meditačné kurzy, potápačské centrum, spa centrum, thajské masáže na pláži, ponuka vodných športov na pláži, detské ihrisko.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, TV SAT, telefón, minibar, kávovar, trezor, fén.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE/PRAHY: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK - PHUKET: Raňajky, transfer na letisko, odlet na Phuket, ubytovanie.

deň 5 - PHUKET: Raňajky. Voľný program na ostrove Phuket.

deň 7 - PHUKET - PHI PHI: Raňajky, transfer lodí (2 hod.) Na Phi Phi, ubytovanie.

deň 8 - PHI PHI: Raňajky. Voľný program na ostrove Phi Phi.

deň 10 - PHI PHI - KO LANTA: Raňajky, transfer loďou na Ko Lanta, ubytovanie.

deň 11 - KO LANTA: Raňajky, voľný program na ostrove Ko Lanta.

deň 14 - KO LANTA - KARBI - BANGKOK - PRAHA /VIEDEŇ: Raňajky. Transfery mikrobusom na letisko Krabi, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/Viedne.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY/VIEDNE :Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -