Vyhľadávanie zájazdu

Kubánska salsaTermíny a ceny

Kubánska salsa

deň 1 - PRAHA (VIEDEŇ) - HAVANA: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Havany, transfer do hotela, nocľah.

deň 2 - HAVANA: Raňajky. Poldenná prehliadka starej Havany (námestie Las Armas s koloniálnymi palácmi, havanské katedrály), navštívite továreň na cigary a múzeum rumu s ochutnávkou, alebo Palác de la Artesania. Nasleduje prejazd do Casa de la Musica alebo do Teatro America, kde absolvujete dvojhodinový kurz tanca salsa (po dohode je možný aj iný typ, ako napr. Cha-cha-cha, mambo pod.). Popoludní návrat do hotela, nocľah. Večer možnosť návštevy presláveného kabaretu Tropicana (za príplatok).

deň 3 - HAVANA: Raňajky. Okružná jazda Havanou, počas ktorej uvidíte námestie Revolúcie, Vedado, Callejon de Hamel, Capitol, centrálny park, návšteva múzea tanca. Popoludní prejazd do Teatro America, dvojhodinový kurz tanca. Popoludní návrat do hotela, nocľah.

deň 4 - HAVANA: Raňajky. Okružná jazda Havanou autobusom cez Miramar, Malecón, návšteva pevnosti Morro Cabaňa, návrat do hotela. Popoludní transfer z hotela do Teatro America, dvojhodinový kurz tanca. Večera v typickej kubánskej reštaurácii, potom návšteva nočného klubu alebo kabaretu, prax tanca. Návrat do hotela, nocľah.

deň 5 - HAVANA - VARADERO: Raňajky. Panoramatická prehliadka počas jazdy busom cez Miramar, Makedon, návšteva pevnosti Morro Cabaňa, návrat do hotelu. Popoludní transfer do vybraného hotelu vo Varadere na nasledovný pobyt.

deň 6 - VARADERO: Pobyt vo vybranom hoteli vo Varadere. Pobyt v hoteloch s programom All Inclusive zahŕňa raňajky, obed aj večeru formou bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby vrátane vynikajúcich miestnych kokteilov. Široká ponuka športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov. Animačné programy pre hotelových hostí. Odporúčame využiť širokú ponuku fakultatívnych výletov, či už jednodňový výlet do Trinidadu, celodenný výlet Crusero del Sol, plavbu loďou s preskleným dnom či ďalšie výlety.

deň 11 - ODLET DO PRAHY (VIEDNE): Voľno na kúpanie a opaľovanie, vodné športy. Popoludní transfer na letisko v Havane a odlet do Prahy (Viedne).

deň 12 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE):Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -