Vyhľadávanie zájazdu

Kvetinové korzo a KeukenhofTermíny a ceny

Kvetinové korzo a Keukenhof

Rámcový program zájazdu

1.deň: Odchod v skorých ranných hodinách z Bratislavy do Brna (2.nástupné miesto ) . Cesta smer Praha, Plzeň, prejazd Nemeckom. Popoludní zástavka v Maastrichtu - malebnom mestečku na brehoch rieky Mázy. Večer ubytovanie v oblasti Lutychu. 2.deň: Po raňajkách program v Belgicku, Brussel - Grand - Place , katedrála sv.Michaela a Guduly, Kráľovský palác , Atomium. Ďalej mesto Mechelen a popoludní prehliadka Antverp , metropoly gotických a moderných pamiatok - katedrála . Ubytovanie , nocľah. 3.deň: Po raňajkách účasť na svetoznámom Kvetinovom korze - prehliadka alegorických vozov zdobených kvetinami. Popoludní mesto kráľovny Den Haag - pre záujemcov zábavný park Madurodam , s ostatnými prechádzka do elegantných prímorských kúpeľov Scheveningen. Navečer Delft a ubytovanie, nocľah. 4.deň: Po raňajkách návšteva najväčšieho kvetinového parku v krajine - Keukenhofu. Popoludní Zaanse Schans - skanzen s veternými mlynmi, syrárňou a výrobou drevákov. Potom Edam - stredoveké mestečko, odkiaľ pochádza rovnomenný syr. Prehliadka tradičného rybárskeho mestečka Volendam. Návrat na ubytovanie, nocľah. 5.deň: Po raňajkách sa najprv zúčastníme najväčšej svetovej aukcie kvetín v Aalsmeere. Potom si podrobne prehliadneme Amsterdam, pre záujemcov plavba loďou, návšteva múzeí, van Goghové múzeum, Rijksmuseum, Stedelijk, Madame Tussauds , Dom Anny Frankovej. Večer odchod domov. 6.deň: Dopoludnia návrat do Brna . Následne transfer do Bratislavy.

Základná cena zahŕňa

dopravu autobusom, 4 x ubytovanie v hoteli s raňajkami, služby sprievodcu.

Základná cena nezahŕňa

komplexné cestovné poistenie , vstupy, pobytové taxy Madurodam cca 14,50 €, Múzeum Van Gogh 19 €, Rijksmuseum 17,50 €, Keukenhof 17 € (ceny sú z predchadzajúcej sezóny )

Poznámky a informácie


Velmi obľúbený autobusový zájazd v čase kvitnúcich tulipánov . V programe je zachytené všetko najzáujímavejšie čo je možné v takom krátkom čase v Holandsku a Belgicku vidieť. Okrem iných miest navštívite : Brusel - Den Haag - Keukenhof - Zaanse Schans - Aalsmeer - Amsterdam


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -