Vyhľadávanie zájazdu

La Veranda Resort **** Vietnam Phu QuocTermíny a ceny

La Veranda Resort **** Vietnam Phu Quoc

La Veranda Resort ****, Vietnam-Phu Quoc - Popis: štvorhviezdičkový La Veranda Resort Phu Quoc - MGallery Collection sa nachádza uprostred tropickej záhrady na ostrove Phu Quoc a má podobu francúzskej prímorskej vily. Celková kapacít ponúka: 43 izieb, z toho 6 suít. Situovaný je 4 km od letiska na ostrove.

- Vybavenie:recepcia, "Pepper Tree" - hlavná reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou a výhľadom do záhrady a na pláž. "La Jardin" - reštaurácia s pizzou a stredomorskými špecialitami, lounge bar.

- Pláž: piesočná pláž pri hoteli.

- Zábava a šport: kúpele a wellness, vírivka, knižnica, rybárčenie, masáže, gril, potápanie, šnorchlovanie, exteriérový bazén, stolný tenis. Vodné športy na pláži za poplatok - jazdy na banáne, vodné skútre, kajaky, šnorchlovanie, potápanie, výlety na lodiach), požičovňa bicyklov.

- Stravovanie: raňajky.

- Vybavenie izieb: priestranné izby majú francúzske koloniálne zariadenie a interiér, ktorý zahŕňa tmavé drevo a mozaikové obklady. Každá izba má vlastný balkón alebo terasu s výhľadom do záhrady alebo na pláž, klimaticáziu, satelitný TV, telefón, trezor, minibar, DVD prehrávač, sušič vlasov, set na prípravu kávy a čaju. V kúpeľni samostatná vaňa aj sprchovací kút. Možnosť pripojenia k internetu.

-

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne. Odbavenie na letisku 2,5 hodiny pred plánovaným odletom.

deň 2 - HO CHI MINH CITY (SAIGON): Prílet do Saigonu, transfer z letiska do hotela v Saigone. Nocľah.

deň 3 - SAIGON – PHU QUOC: Raňajky. Transfer na letisku v Saigone, prelet na ostrov Phu Quoc. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 4 - PHU QUOC: Pobyt pri mori, relaxácia, kúpanie, opaľovanie, priestor pre využitie niektorého z fakultatívnych výletov. Pláže na ostrove sú nádherné, a kedže leží v Thajskom zálive, majú odlišný charakter než iné vietnamske pláže. Phu Quoc si obľúbia nielen milovníci relaxácie na pláži, ale i vyznávači šnorchlovania.

deň 9 - PHU QUOC - SAIGON: Transfer na letisko, odlet cez Saigon do Viedne.

deň 10 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -