Vyhľadávanie zájazdu

Le Cap Est Lagoon Resort and Spa ***** Martinik FrancoisTermíny a ceny

Le Cap Est Lagoon Resort and Spa ***** Martinik Francois

Le Cap Est Lagoon Resort and Spa *****, Francois - Popis: luxusný hotelový komplex reťazca Relais & Chateaux s 50 apartmánmi v 18 vilách sa nachádza uprostred krásnej tropickej záhrady na východnom pobreží ostrova, pri mestečku Francois, asi 25 km od letiska.

- Vybavenie: veľký bazén, práčovňa, knižnica, požičovňa áut, dve reštaurácie, lounge bar, kúpeľné centrum (balneoterapia, hydroterapia, masáže), butik, hotelový trezor, konferenčná miestnosť.

- Pláž: priamo pri hoteli súkromná piesočná pláž so slnečníkmi a ležadlami chránená koralovou bariérou.

- Zábava a šport: príležitostné hudobné a tanečné vystúpenia, osvetlený tenisový kurt, fitness, masáže, kúpele, katamarány, kajaky, plachetnice, za poplatok kite surfing, prenájom motorovej lodi, požičovňa áut, obchodíky, knižnica, internet.

- Stravovanie: raňajky prípadne polpenzia podávané v dvoch reštauráciách.

- Vybavenie izieb: suity s výhľadom do záhrady, bazén či more vybavené terasou alebo balkónom, klimatizáciou s individuálnym ovládaním, plazmovú TV s DVD prehrávačom, telefónom, WIFI, trezorom, barom, kávovarom, sušičom vlasov. Suity deluxe a executive majú vlastný bazénik. Všetky suity majú tiež oddelený obývací kút a sú vhodné pre rodiny.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Obbavenie 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do hlavného mesta Fort de France, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu.

deň 2 - MARTINIK POBYT: Raňajky. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Pobyt na tomto 70 km dlhom a viac ako 10 km širokom ostrove. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov miestnych cestovných kancelárií. Pri návšteveMartiniku určite nezabudnite navštíviť botanickú záhradu Jardin de Balata, bývalé hlavné mesto Saint Pierre, ktoré bolo zničené výbuchom sopky Montagne Pele. Tiež navštívte Josefinine kúpele, kde sa miestna rodáčka Josefíne, neskôr manželka Napoleona, kúpala v lagúne. A samozrejme, nezabudnite navštíviť niektorú z rumových výrobní, kde Vám ukážu výrobu rumu, ktorý tiež, pravdaže, ochutnáte. Odporúčame aj niektorý z populárnych lodných výletov na plachetniciach alebo katamaráne s možnosťou šnorchlovania. Vzhľadom k veľmi dobrej úrovni ciest tiež odporúčame prenájom auta na individuálne preskúmanie krás ostrova.

deň 8 - MARTINIK - VIEDEŇ: Voľno na kúpanie a opaľovanie. Popoludní transfer na letisko vo Fort de France a odlet späť do Viedne.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -