Vyhľadávanie zájazdu

Luxury Bahia Principe Akumal ***** Mexiko AkumalTermíny a ceny

Luxury Bahia Principe Akumal ***** Mexiko Akumal

Luxury Bahia Principe Akumal *****, Akumal - Popis: obľúbený resort priamo v stredisku Akumal na Riviera Maya. V blízkosti sa nachádza golfové ihrisko, aj populárne stredisko Tulum s mayskými pamiatkami, ktoré je vzdialené len cca 20 min. autom. Letisko v Cancúne je vzdialené 89 km.

- Vybavenie: 758 izieb, 3 bazény, 7 reštaurácií, 9 barov, SPA, detský vodný park, detský klub, diskotéka, manikúra/pedikúra, kaderníctvo, možnosť usporiadať svadbu. Wi-Fi pripojenie je v celom hoteli k dispozícii zdarma.

- Pláž: priamo na bielej piesčitej pláži, ležadlá, slnečníky a osušky zdarma.

- Stravovanie: all inclusive. Reštaurácie a bary v resorte: Riviera Restaurant (medzinárodná, bufetová), Pool Restaurant (pri bazéne, medzinárodná kuchyňa), Beach Restaurant (na pláži, medzinárodná kuchyňa), Gourment Arlequin (gurmánska), Dolce Vita (talianska a mexická kuchyňa) , Frutos del Mar Seafood (čerstvé morské plody), Rodizio Restaurant: Los Corales (brazílska), Maiko (japonská), Alux (gurmánska, s výhľadom na bazén), Gran Tortuga (steakhouse, grilované špeciality v mexickom štýle), Tequila (Tex Mex, inšpirovaná tradičnými mexickými trhmi), Don Pablo (gurmánska), Mashua Nikkei (ázijská, peruánska), Le Gourmet (francúzska), Mediterraneo (stredomorská), Mikado (japonská), Cozumel (mexická), Portofino (tradičná talianska). Bary – Sport Bar Pakal, Coffee Shop a Beach & Pool Bar.

- Šport a zábava: fitness centrum, aerobik, joga, strečing, tenisové kurty, basketbalové ihrisko, , volejbal, kajaky, šnorchlovanie, nemotorizované vodné športy, golfové ihrisko, SPA centrum s ponukou masáží a rôznych procedúr, večerný zábavný program. V rámci programu All inclusive majú deti vstup zdarma do vodného parku v hoteli Bahia Principe Grand Coba.

- Vybavenie izieb: v každej izbe je klimatizácia, SAT TV, minibar, set na prípravu kávy a čaju a fén na vlasy. V izbe Junior Suite Superior je možné ubytovať aj deti, za príplatok je možné ubytovanie v Junior Suite Deluxe – tie sú ale Adults Only (18+).

- https://www.bahia-principe.com/en/resorts-in-riviera-maya/resort-akumal/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom. Prílet do Cancúnu, uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa Vášho výberu v Cancúne (cca 20 min.), rozmanitého letoviska Playa del Carmen (cca 1,5 hodiny) alebo Akumalu (transfer trvá cca 2 hodiny).

deň 2 - POBYT V CANCÚNE ALEBO PLAYA DEL CARMEN: Pobyt pri mori v hoteli podľa Vášho výberu v letoviskách Cancún alebo Playa del Carmen či v Akumale. Pobyt bez stravy, s raňajkami či s All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. V hoteloch s programom All Inclusive sú v cene pobytu raňajky, obed aj večera formou švédskych stolov v hlavnej reštaurácii (v ďalších reštauráciách a la carte je nutná rezervácia 24 hodín vopred), snacky počas dňa, neobmedzená konzumácia nealkoholických aj alkoholických nápojov počas dňa väčšinou až do polnoci, široká ponuka športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov v cene pobytu. Pestrá ponuka animačných a zábavných programov Vás zabaví počas celého dňa aj večera. Pobyt v Mexiku ponúka nepreberné množstvo aktivít – odporúčame fakultatívne navštíviť najväčší a najslávnejší komplex mayských pyramíd na polostrove Yucatán – Chichén Itzá. Milovníci vodných radovánok by si nemali nechať ujsť návštevu prírodných rezervácií Xel – Há či Xcaret s možnosťou plávania s delfínmi. Nezabudnuteľným zážitkom je prehliadka mayskej pevnosti na brehu mora v Tulume. Veľkým zážitkom sú aj jednodenné výlety na ostrovy Cozumel či Isla Mujeres so šnorchlovaním a pozorovaním koralov a vynikajúcimi nákupnými možnosťami. Pobyt v Mexiku ponúka široké možnosti nočného života – od prechádzok po rušnej promenáde v letovisku Playa del Carmen s mnohými reštauráciami, barmi a obchodíkmi so suvenírmi či návštevu luxusných reštaurácií a klubov v Cancúne. Len máloktorý turista odolá nákupu niektorého z miestnych suvenírov - šál, šatiek, mexického sombrera, tequily či mezkalu až po keramické mayské kalendáre.

deň 12 - ODLET DO VIEDNE: Predpoludním voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či posledné nákupy suvenírov. Popoludní transfer späť na letisko v Cancúne a odlet späť do Viedne.

deň 13 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -