Vyhľadávanie zájazdu

Malaga - mesto, ktoré nikdy nespíTermíny a ceny

Malaga - mesto, ktoré nikdy nespí

Popis -

Vychutnajte si s nami exkluzívny zájazd plný slnka, tepla a spoznávania nádhernej Malagy, perly Andalúzie, ktorá patrí k jednému k najstarším mestám v Európe a celkovo na svete a to zo skoro 3000 rokov dlhou históriou.

Poďte s nami do slnkom zaliateho Španielska! Malaga je mesto dýchajúce históriou, ale zároveň nikdy nekončiacim nočným životom a nespočetným množstvom tapas barov, kde si pri večernom nápoji môžete vychutnať miestne špeciality v kombinácií s neskutočnou atmosférou tejto perly Andalúzie.

Prečo si vybrať práve tento letecký zájazd?
Cena je vrátane priority (dodatočnej príručnej batožiny), letiskových, palivových a bezpečnostných príplatkov, ktoré si iné CK účtujú zvlášť a pohybujú sa vo výške 180 - 250 €.


Program zájazdu:

1. deň:
Odlet z Viedne do Malagy bude v dopoludňajších hodinách, po prílete sa ubytujete v hoteli.

V neskorých popoludňajších hodinách sa vydáte na krátku prechádzku do historického centra Malagy. V prípade záujmu budete mať možnosť navštíviť historické turecké kúpele Hammam Al Ándalus s nádherným mramorovým interiérom osvetleného sviečkami.

2. deň:
Po raňajkách navštívite miestnu štvrť umelcov nazývanú španielske Soho, ktorá bola premenená na pouličnú galériu. Typickú atmosféru štvrte si vychutnáte v niektorej z nespočetných kaviarní. Pokračovať budete po mramorom vydláždenej obchodnej ulici Marqués de Larios, kde počas obedovej prestávky ochutnáte španielsku špecialitu paellu, ktorú zapijeme lahodnou ovocnou sangriou. Navštívite miestnu katedrálu, skvost barokovej architektúry 16. storočia. Vašou ďalšou zastávkou bude Picassovo múzeum. Malaga je totiž maliarovým rodným mestom.

3. deň:
Po raňajkách sa vyberiete obdivovať pevnosť Alcazaba odkiaľ sa nám naskytne nádherný výhľad na okolie. Nájdete tu aj zvyšky rímskeho divadla. V popoludňajších hodinách navštívite podmorské akvárium Benalmádena. Vo večerných hodinách si budete mať možnosť posedieť v jednom z nespočetných tapas barov.

4. deň:
Po raňajkách navštívite ruiny hradu Gibralfaro. Budete mať možnosť navštíviť aj zábavný park Tivoli World plný kolotočov a rôznych atrakcií, prípadne osobné voľno strávite v centre Malagy.

Doprava:
• letecky spoločnosťou Wizzair z Viedne do Malagy a späť
• transfer v Malage z letiska na hotel a späť

Zmena programu vyhradená. Zájazd sa podrobuje letovému poriadku.

 Možné výdavky na vstupy (ceny sú orientačné a môžu sa meniť, hradia sa na mieste):
• turecké kúpele Hammam - vstupné cca 30 €
• Picassovo múzeum cca 7 € vstupné
• podmorské akvárium Benalmádena - vstupné cca 20 €Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -